۲۵ هزار میلیارد تومان معوقه مالیاتی در کارت های بازرگانی

معاون وزیر اقتصاد گفت: در حوزه کارت بازرگانی ۸هزار میلیارد تومان معوقات داریم که با جرایم آن بالغ بر ٢٥ هزار میلیارد تومان می‌شود. به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پژوهشکده پولی و بانکی، سید کامل تقوی نژاد رییس کل سازمان امور مالیاتی در اجلاس سراسری مالیاتی گفـت: مهم ترین مطالبه من از همکاران […]

معاون وزیر اقتصاد گفت: در حوزه کارت بازرگانی ۸هزار میلیارد تومان معوقات داریم که با جرایم آن بالغ بر ٢٥ هزار میلیارد تومان می‌شود.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پژوهشکده پولی و بانکی، سید کامل تقوی نژاد رییس کل سازمان امور مالیاتی در اجلاس سراسری مالیاتی گفـت: مهم ترین مطالبه من از همکاران سازمان این است که در دو ماه باقی مانده سال تلاششان را مضاعف کنند.

معاون وزیر اقتصاد افزود: در پرونده‌های رسیدگی شده به ویژه در مرحله‌ای که باید روسای مالیاتی کار را انجام دهند و همینطور در هیأت‌های حل اختلاف، باید سرعت کار را بالا ببریم.

رییس سازمان مالیاتی افزود: رسیدگی و قطعی سازی ٢٠٠ پرونده بزرگ ارزش افزوده و ١٠٠٠ پرونده بزرگ مالیات‌های مستقیم بیش از ٨٠ درصد وصولی‌مان را محقق می‌کند.

وی با بیان اینکه وصول معوقات و مبارزه با فرار مالیاتی و شناسایی مودیان جدید از دیگر برنامه‌های جدی ما در ماه‌های باقیمانده سال است، تصریح کرد: تنها در حوزه کارت بازرگانی حدود ۸هزار میلیارد تومان معوقات داریم که با جرایم آن بالغ بر حدود ٢٥ هزار میلیارد تومان می‌شود که تمرکز بر این بدهی ها، بسیاری ضروری است.

انتهای پیام/

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله