۵۰ طرح گازرسانی در بوشهر افتتاح شد

0 0
ادامه مطلب

۱۰ ایده های تجاری برای کالج های کارآفرینی

بیت کوین (Bitcoin) چیست؟

بوشهر-ایرنا- همزمان با سفر رئیس جمهوری و کاروان دولت تدبیر و امید به استان بوشهر روز یکشنبه در آیینی۵۰ طرح گازرسانی در بوشهر با یکهزار و ۸۰۰ میلیارد ریال اعتبار افتتاح شد.

به گزارش ایرنا، مدیر گازرسانی شرکت ملی گاز ایران در این آیین با ارتباط ویدئو کنفرانسی با رئیس جمهوری در جزیره شیف برگزار شد افزود: این طرح ها شامل گازرسانی به ۳۹ واحد صنعتی و۱۱روستاست.
سعید مومنی بیان کرد: یکی از این روستاها جزیره شیف با یکهزار و ۷۶ خانوار جمعیت است که با احداث خط انتقال ۲.۵ کیلومتری از زیر دریا اجرا شده است.
مومنی ادامه داد: طرح گاز رسانی به کمپ صدف و مروارید نیروگاه اتمی بوشهر با بیش از ۷۰۰ خانوار از دیگر طرح های افتتاحی است.
وی ادامه داد: تا پایان سال ۹۲ و شروع دولت تدبیر و امید ۱۴ هزار و ۲۰۰ روستا گازرسانی شده بود که از ۹۳ تا کنون به ۱۴ هزار و ۶۰۰ گازرسانی شده است.
مومنی یادآور شد: در مجموع اکنون ۲۸ هزار و ۸۰۰ روستا و یکهزار و ۱۴۲ شهر کشور از مت گاز طبیعی برخوردار هستند و به نوعی در پنج سال معادل ۵۰ سال کار گاز رسانی در کشور انجام گرفته است.
وی ادامه داد: اکنون در استان بوشهر نیز ضریب نفوذ گازرسانی به شهرها و روستاها به ترتیب ۹۹.۵ و ۹۶ درصد است.
شیف جزیره ‌ای ماسه ‌ای در شمال بندر بوشهر در منتهی الیه تالاب حله است که از به هم پیوستن آب رودخانه شاپور و دالکی به وجود آمده و در ۶ کیلومتری شمال بندر بوشهر واقع است.
این جزیره از سال ۱۳۸۸ با احداث جاده از جزیره صدرا به خشکی راه دارد.
حجت الاسلام دکتر حسن روحانی رئیس جمهوری امروز یکشنبه در راس کاروان دولت تدبیر و امید برای دیدار مردمی، شرکت در نشست شورای اداری، افتتاح پروژه های چهار فاز پارس جنوبی، افتتاح و آغاز عملیات اجرایی پروژه های استان به صورت ویدئو کنفرانس و نشست با خبرنگاران به استان بوشهر سفر کرده است.
۶۰۴۳/۷۲۱۲
انتهای پیام/

ممکن است به این مطالب هم علاقمند باشید

نظر دهيد

لطفا نظر خودر ا بنويسيد..

متن پيام چيست؟

*

code