۶۰ درصد اقدامات لازم برای حل مشکلات ناشی از سیل انجام شده است

فرماندار هویزه گفت: منازل و مدارس و مساجد هویزه آماده خدمات‌رسانی به مردم سیل‌زده هستند، با کارهایی که شده اقدامات ما هم به زودی پایان خواهد یافت. به گزارش خبرنگار سیاسی ایلنا، سید قاسم فرماندار هویزه درباره اقدامات انجام شده برای حل مشکلات پیش آمده برای این شهر پس از وقوع سیل گفت:‌ از رئیس‌جمهور […]

فرماندار هویزه گفت: منازل و مدارس و مساجد هویزه آماده خدمات‌رسانی به مردم سیل‌زده هستند، با کارهایی که شده اقدامات ما هم به زودی پایان خواهد یافت.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایلنا، سید قاسم فرماندار هویزه درباره اقدامات انجام شده برای حل مشکلات پیش آمده برای این شهر پس از وقوع سیل گفت:‌ از رئیس‌جمهور و وزیر کشور و استاندار خوزستان که دستورات ویژه‌ای در این زمینه داده‌اند تا کمک‌ها به سمت شهرستان هویزه گسیل شود، سپاسگزاری می‌کنیم.

وی با تاکید بر اینکه اقداماتی برای حل مشکلات موجود انجام شده است، عنوان کرد: عرض رودخانه حدود ۲۰ متر باز شده و اقدامات خوبی درحال انجام است که بیش از ۶۰ درصد کار انجام شده است و اقدامات شایان توجهی را مردم و اهالی هویزه انجام دادند تا از ورود سیل به سمت اهالی هویزه جلوگیری شود و همه مسئولان و مردم دست به دست هم دادند تا این کار انجام شود.

فرماندار هویزه اظهار کرد: منازل و مدارس و مساجد هویزه آماده خدمات‌رسانی به مردم سیل‌زده هستند، با کارهایی که شد اگر خدا عنایت کند با وجود بارش باران که روز گذشته نازل شد، اقدامات ما هم به زودی پایان خواهد یافت.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله