مدیرعامل شرکت توزیع برق تبریز:

۷۵پروژه توزیع برق با اعتبار ۱۴۰میلیارد ریال به بهره برداری می رسد

صافی - مدیرعامل شرکت توزیع برق تبریز گفت: ۷۵ پروژه شرکت توزیع برق تبریز با اعتبار ۱۴۰ میلیارد ریالی به بهره برداری می رسد.

عادل کاظمی عصر امروز دوشنبه در نشست خبری به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه بیش از ۵۰ درصد مشترکان استان در این منطقه قرار دارند افزود: بیش از ۲ میلیون نفر در سه شهرستان و ۹ شهر تحت پوشش برق ناحیه تبریز هستند و صد در صد روستای این بخش که شامل ۱۴۶ روستا هستند از روشنایی برق استفاده می کنند.

وی با اشاره به جشن های دهه فجر گفت:امسال به میمنت جشن پیروزی انقلاب ۷۵ پروژه با اعتبار بالغ بر ۱۴۰ میلیارد ریال که از این تعداد ۵۸ پروژه در تبریز، ۸ پروژه در آذرشهر و ۹ پروژه در اسکو به بهره برداری می رسد.

کاظمی تعداد مشترکین شرکت توزیع برق نبریز را در بخش خانگی را ۷۶۴ هزار و ۴۱۸ واحد، در بخش کشاورزی ۲ هزار و ۶۶۶ انشعاب و در بخش صنعتی ۱۰ هزار و ۱۷۳ انشعاب برشمرده و افزود:ما در توزیع برق تبریز در مجموع ۳ شهرستان تبریز، آذرشهر و اسکو بیش از ۹۰۰ و هشتاد هزارانشعاب داریم.

مدیر عامل توزیع برق تبریزافزود: روشنایی و اصلاح روشنایی معابر از مهم ترین اولویت های اداره برق تبریز است که در این خصوص ۲۰۰ هزار چراغ نصب شده است و روشنایی معابر خیابان های مشجر دارای اهمیت گردشگری در ۱۳ خیابان اصلاح و ۸ خیابان در دست اقدام داریم.

کاظمی با اشاره به رونمایی از ۱۶ نرم افزار خدمات رسانی در توزیع برق تبریز افزود: رونمایی از نرم افزار جامع منابع انسانی آرا، نرم افزار شیر پوینت، نرم افزار power BI، نرم افزار اتوماسیون اداری، نرم افزارSmall World، نرم افزار سیستم ارزیابی کارکنان، نرم افزار تست لوازم اندازه گیری، نرم افزار تست و بازرسی مشترکین، نرم افزار سیستم مکانیزه وصول مطالبات، سامانه اراپه خدمات غیر حضوری، سامانه بازدید از محل انشعاب، سامانه نصب و اصلاح انشعاب محل، سامانه اطلاع رسانی خاموشی ها، سامانه ملاقات مردمی و نرم افزار جامع حقوقی باعث شده تا این اداره از سوی استانداری آذربایجان شرقی به عنوان اداره پیشرو در الکترونیکی نمودن خدمات در استان انتخاب شود.

وی در خصوص سوال خبرنگار مهر مبنی بر جابه جایی تیرهای برق سرگردان سطح شهر تبریز که باعث خسارت جبران ناپذیر به شهروندان می شود گفت: متاسفانه ۱۷۰۰ تیر سرگردان در معابر تبریز داریم که امروز جلسه ای با حضور دادستان و مدیران شهرداری و نماینده اداره برق تبریز برگزار خواهد شد که در صورت حمایت مجموعه قوه قضاییه این مشکل می تواند به صورت کلی حل شود.

انتهای پیام/

00رای ها
امتیازدهی به مقاله