۹ طرح آب و فاضلاب شهری در سبزوار به بهره برداری رسید

سبزوار – ایرنا – ۹ طرح آب و فاضلاب شهری با هزینه ۱۷۰ میلیارد ریال روز جمعه به صورت همزمان با حضور وزیر نیرو در سبزوار به بهره برداری رسید. به گزارش ایرنا ، مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب سبزوار روز جمعه گفت: خط انتقال ۷۰۰ GRP آب به طول ۲.۸۹ کیلومتر و خط […]

سبزوار – ایرنا – ۹ طرح آب و فاضلاب شهری با هزینه ۱۷۰ میلیارد ریال روز جمعه به صورت همزمان با حضور وزیر نیرو در سبزوار به بهره برداری رسید.

به گزارش ایرنا ، مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب سبزوار روز جمعه گفت: خط انتقال ۷۰۰ GRP آب به طول ۲.۸۹ کیلومتر و خط انتقال فاضلاب به تصفیه خانه توحید شهر به طول ۱،۲ کیلومتر از جمله این طرح هاست.
حسین ریاضی افزود: حفر و تجهیز یک حلقه چاه با دبی ۲۵ لیتر در ثانیه، خطوط جمع آوری فاضلاب به متراژ ۱۵ کیلومتر، طرح اصلاح شبکه آب و نوسازی انشعاب به متراژ ۱۱ کیلومتر و طرح مدیریت فشار شبکه از دیگر طرح های بهره برداری شده در سبزوار طی نخستین روز دهه فجر است.
وی اظهار داشت: همچنین اتاق سامانه گندزدایی به سیستم نوین گندزدایی نمک طعام متصل شد و ساختمان اداری این شرکت در شهر روداب با مساحت حدود ۹۰۰ متر مربع و زیربنای ۱۱۰ مترمربع به بهره برداری رسید.
ریاضی گفت: علاوه بر آن بهره برداری از پروژه انرژی پاک (پنل خورشیدی) با توان تولید برق KW5 در ساختمان اداری این شرکت آغاز شد.
شهر سبزوار بیش از ۲۵۰ هزار نفر جمعیت دارد و آب آشامیدنی مصرفی آن از ۴۰ حلقه چاه در مناطق کلوت، کَسکَن و بفره تامین می شود و با ۱۵۰ کیلومتر خط انتقال و ۱۵ ایستگاه پمپاژ در اختیار شهروندان قرار می گیرد.
سبزوار در ۲۳۰ کیلومتری غرب مشهد واقع است.
۸۱۴۵/۷۴۹۵ / ۶۰۵۳
انتهای پیام/

00رای ها
امتیازدهی به مقاله