8:20 1403/04/25

بریدن ۵ فرش اتمام یافته در کارگاه قالیبافی زندان مراغه

صافی نیوز / همزمان با ایام پر خیر و برکت ماه مبارک رمضان و لیالی قدر، ۵ فرش اتمام یافته بافته شده توسط زندانیان در کارگاه قالیبافی داخل زندان مراغه توسط دادستان عمومی و انقلاب شهرستان مراغه و رئیس زندان مراغه بریده شد.
زندان مراغه

به گزارش صافی، این ۵ فرش که طی ماه های اخیر در کارگاه قالیبافی زندان مراغه که تحت نظارت بنیاد تعاون زندانیان استان توسط زندانیان شاغل بافته شده است، توسط نعمتی دادستان مراغه و جعفری رئیس زندان مراغه بریده شد.

در حاشیه این مراسم دادستان عمومی و انقلاب همچنین در محفل انس و جزء خوانی قرآن زندانیان شرکت نمود و در سخنانی به بیان برکات و ویژگی های شب های پرفیض قدر پرداخت و فرصت حضور در زندان را برای بهره مندی از این شب برای ثبت تقدیر سرنوشت انسان ها در این شب عزیز مغتنم دانست و زندانیان را به انس و الفت بیشتر با قرآن و حفظ آیات نورانی آن توصیه نمود.

دادستان مراغه همچنین ضمن قرائت آیاتی از کلام الله مجید، پای درد و دل و مشکلات زندانیان نشست و دستورات لازم را صادر نمود.

در پایان بازدید، دادستان مراغه دستور مرخصی اتمام حبس منجر به آزادی ۲۳ زندانی را صادر نمود تا آنان ایام پایانی ماه مبارک رمضان را در کنار خانواده سپری نمایند.

انتهای پیام/

سردبیر
سردبیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لیست تغییرات و بروز رسانی ها
1403
31 اردیبهشت
نسخه 1.2
  1. بهبود صفحه نمایش خبر
  2. اضافه شدن خبرهای مرتبط
  3. اضافه شدن خبرهای پیشنهادی
23 اردیبهشت
نسخه 1.1
  1. اضافه شدن پخش شبکه های تلویزیونی و رادیویی
  2. بهبود سرعت سایت
  3. بهبود پنل خبرنگاران
22 اردیبهشت
نسخه 1
  1. طراحی و پیاده سازی صفحات سایت شامل: صفحه اصلی، صفحه مشاهده خبر، صفحه آرشیو مطالب، صفحه آرشیو هشتک ها، صفحه اخبار تصویری، صفحه آرشیو اخبار تصویری
  2. طراحی و پیاده سازی هدر و فوتر سایت
  3. راه اندازی بخش امنیت سایت