18:37 1403/04/28
معاون امنیتی وزیر کشور:

هیچ گونه مشکل امنیتی در انتخابات اخیر نداشتیم

صافی نیوز / معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور و رئیس کمیته امنیت ستاد انتخابات گفت: در انتخابات روز جمعه ۱۵ فروردین ما هیچ مشکل امنیتی نداشتیم و انتخابات در نهایت امنیت برگزار شد.
انتخابات

به گزارش صافی به نقل از فارس، سید مجید میراحمدی معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور و رئیس کمیته امنیت ستاد انتخابات در گفت‌وگو با فارس گفت: در انتخابات روز جمعه ۱۵ فروردین خوشبختانه ما هیچ مشکل امنیتی نداشتیم و انتخابات در نهایت امنیت برگزار شد.

وی افزود: بحمدالله در مجموع دو انتخابات ریاست جمهوری ۵۵ میلیون رای به صندوق‌ها ریخته شد و بر اساس راهبردهایی که رهبر معظم انقلاب در رابطه با مشارکت، رقابت، امنیت و سلامت مطرح کرده بودند خوشبختانه مشارکت در انتخابات ریاست جمهوری هم یک رشد صعودی نسبت به مرحله اول داشت. 

میراحمدی تأکید کرد: همچنین نسبت به انتخابات‌های گذشته هم شاهد یک روند صعودی بودیم و می‌توان اینگونه گفت که راهبردهای دشمنان که در گذشته درباره آنها صحبت کردیم با توجه به بصیرت‌ به آگاهی مردم و همچنین رهنمودهای رهبر معظم انقلاب شکست خورد.

میر احمدی تاکید کرد: ار آنجایی که در مرحله دوم انتخابات هم در حوزه امنیتی هیچ مشکلی نداشتیم و انتخابات در بهترین سطح امنیت برگزار شد باید از نیروهای حافظ امنیت تشکر کنیم. رهبر معظم انقلاب نیز از نیروهای امنیتی و حافظان امنیت انتخابات تشکر کردند که این مدال افتخاری بر سینه حافظان امنیت است.

گفتنی‌ است میراحمدی اخیرا در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس به ۵ راهبرد دشمن و ضدانقلاب در انتخابات اشاره کرد و  جریان معاند و ضد انقلاب و در کل دشمنان نظام و انقلاب و مردم در این انتخابات چند راهبرد را تعیین کرده بودند.

وی اضافه کرد: راهبرد اول آن‌ها بحث تحریم انتخابات و راهبرد دوم هم، بحث نفوذ در ستادهای انتخاباتی کاندیداها بود.
میراحمدی یادآور شد: راهبرد سوم دشمن و جریانات ضدانقلاب تلاش برای ایجاد دوقطبی سازی‌های کاذب بود.

رییس کمیته امنیت انتخابات همچنین گفت: راهبرد چهارم هم این بود که بتوانند به واسطه نفوذی که در ستادها انجام می دهند و تشدید دوقطبی سازی‌ها، کشور را ملتهب کرده و جامعه را دچار شکاف و تقابل کند.

وی اضافه کرد: راهبرد نهایی و پنجم دشمنان و معاندین هم  طرح مسئله تقلب و تکرار  حادثه تلخ سال ۸۸ بود‌.

انتهای پیام/

سردبیر
سردبیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لیست تغییرات و بروز رسانی ها
1403
31 اردیبهشت
نسخه 1.2
  1. بهبود صفحه نمایش خبر
  2. اضافه شدن خبرهای مرتبط
  3. اضافه شدن خبرهای پیشنهادی
23 اردیبهشت
نسخه 1.1
  1. اضافه شدن پخش شبکه های تلویزیونی و رادیویی
  2. بهبود سرعت سایت
  3. بهبود پنل خبرنگاران
22 اردیبهشت
نسخه 1
  1. طراحی و پیاده سازی صفحات سایت شامل: صفحه اصلی، صفحه مشاهده خبر، صفحه آرشیو مطالب، صفحه آرشیو هشتک ها، صفحه اخبار تصویری، صفحه آرشیو اخبار تصویری
  2. طراحی و پیاده سازی هدر و فوتر سایت
  3. راه اندازی بخش امنیت سایت