17:18 1403/04/28

قاتل فراری را شناسایی کنید + عکس

صافی – رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی تهران بزرگ با انتشار تصویر قاتل فراری که دریک کارگاه خیاطی جوانی افغانستانی را به قتل رسانده بود، از شهروندان خواست که وی را شناسایی کنند.
no-photos

سرهنگ بابک نمک‌شناس در تشریح جزئیات این خبر گفت: ساعت ۳۰ دقیقه بامداد اول مهرماه سال ۱۳۹۵ از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ وقوع یک فقره جنایت در خیابان امین، کوچه شهیدعبداللهی به کلانتری ۱۳۱ شهرری اعلام شد که باحضور مأموران کلانتری ۱۳۱ شهرری در محل مشخص شد جوان ۲۰ ساله افغانستانی به‌نام “ناصر” از ناحیه گردن مورد اصابت جسم تیز قرارگرفته است.

وی با بیان اینکه تا پیش از حضور تیم اورژانس در محل و انجام اقدامات درمانی مقتول به‌دلیل شدت جراحت و خونریزی شدید فوت کرد، گفت: برادر مقتول نیز که از ناحیه سر مجروح شده بود بلافاصله برای انجام اقدامات درمانی به بیمارستان منتقل شد.

نمک‌شناس با اشاره به انجام تحقیقات اظهارکرد: یکی از اهالی محل در اظهاراتش به مأموران گفت که در حال بدرقه مهمان بودم که ناگهان مقتول در حالیکه گردنش را گرفته و خون زیادی از گردنش می‌رفت به من نزدیک شد و عنوان کرد که چند نفر داخل کارگاه ریخته و او و برادرش را با چاقو زده‌اند. در همین زمان با توجه به خون زیادی که از وی رفته بود به زمین افتاد و تا قبل از رسیدن اورژانس فوت کرد.

رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی تهران بزرگ با بیان اینکه کارآگاهان اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ با حضور در بیمارستان به تحقیق از برادر مقتول پرداختند، گفت: برادر مقتول در اظهاراتش به کارآگاهان گفت که حدودا ساعت ۲۲:۳۰ با برادرش در کارگاه خیاطی در حال استراحت بودیم که زنگ کارگاه به صدا درآمد. همان لحظه برادرم نزدیک در کارگاه ایستاده بود که در را باز کرد و ناگهان دو نفر وارد کارگاه شدند. یکی از آنها محمدرضا. ج ۲۳ ساله بود که وارد کارگاه شد. برادرم را هل داد و سراغ فردی به‌نام مهدی را گرفت. برادرم چون ترسیده بود که آن دو نفر سارق باشند سعی کرد تا از ورودشان جلوگیری کند که ناگهان محمدرضا با چاقویی که از کمرش درآورد، برادرم را از ناحیه گردن مجروح کرد. به قصد کمک کردن به برادرم به سمت محمدرضا رفتم که نفردوم از پشت سر مرا گرفت و محمدرضا با چاقو مرا نیز از ناحیه سر مجروح کرد و پس از آن هر دو نفر به سرعت از کارگاه خارج شده و با موتورسیکلت از محل فرار کردند.

نمک‌شناس با بیان اینکه کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ با انجام اقدامات ویژه پلیسی موفق به شناسایی متهم دوم پرونده بنام “امیر” شدند، گفت: این فرد در شب جنایت همراه با عامل جنایت در محل حضور داشت که با شناسایی مخفیگاه امیر.پ در خیابان ۱۵ خرداد، وی در ۲۲ آذرماه سال ۱۳۹۵ دستگیر و به اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل شد.

وی افزود:امیر در اعترافاتش در خصوص علت حضورش در محل جنایت به کارآگاهان گفت که محمدرضا به بهانه دیدن یکی از دوستانش از من خواست تا او را به شهرری ببرم. پس از رسیدن به کارگاه خیاطی او از من خواست تا به‌همراهش وارد کارگاه خیاطی شوم و داخل کارگاه بودیم که ناگهان محمدرضا چاقویی را از زیر لباس خود خارج کرد. پس از درگیری محمدرضا از من خواست که زود سوار موتور شوم و من نیز درحالیکه بسیار ترسیده بودم سوار موتور شده و هر دو نفر به سرعت از محل دور شدیم.

رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی تهران بزرگ گفت: در ادامه رسیدگی به پرونده جنایت در کارگاه خیاطی در منطقه شهرری، هماهنگی لازم با بازپرس شعبه هفتم دادسرای عمومی و انقلاب شهرری برای انتشار بدون پوشش تصویر به دست آمده از قاتل متواری انجام شد. ضمن آنکه متهم دستگیر شده نیز به اتهام معاونت در قتل از طریق تسهیل وقوع جرم با صدور قرار قانونی روانه زندان شد.

نمک‌شناس از شهروندانی که موفق به شناسایی تصویر قاتل فراری به‌نام محمدرضا از اتباع افغانستانی شده و اطلاعاتی در خصوص محل تردد یا مخفیگاه خود دارند خواست تا هرگونه اطلاعات در این خصوص را از طریق شماره تماس ۵۱۰۵۵۴۲۹ در اختیار کارآگاهان اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قراردهند.

سردبیر
سردبیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لیست تغییرات و بروز رسانی ها
1403
31 اردیبهشت
نسخه 1.2
  1. بهبود صفحه نمایش خبر
  2. اضافه شدن خبرهای مرتبط
  3. اضافه شدن خبرهای پیشنهادی
23 اردیبهشت
نسخه 1.1
  1. اضافه شدن پخش شبکه های تلویزیونی و رادیویی
  2. بهبود سرعت سایت
  3. بهبود پنل خبرنگاران
22 اردیبهشت
نسخه 1
  1. طراحی و پیاده سازی صفحات سایت شامل: صفحه اصلی، صفحه مشاهده خبر، صفحه آرشیو مطالب، صفحه آرشیو هشتک ها، صفحه اخبار تصویری، صفحه آرشیو اخبار تصویری
  2. طراحی و پیاده سازی هدر و فوتر سایت
  3. راه اندازی بخش امنیت سایت