23:23 1403/03/10

واکنش سیمئونه به نحوه قضاوت در داربی مادرید

صافی – سرمربی اتلتیکومادرید نسبت به قضاوت داوران در دیدار برابر رئال مادرید واکنش نشان داد.
no-photos

اتلتیکومادرید شنبه شب در هفته هفتم لالیگا توانست رئال مادرید را در سانتیاگو برنابئو بدون گل متوقف کند.

دیگو پابلو سیمئونه پس از داربی مادرید گفت: بازی مهم و زیبایی بود. دو فرصت خوب گلزنی داشتیم که بیش از همه به دست داور و VAR تعیین شد. آن ها تشخیص دادند که اتفاقی نیفتاده است. چهار داور برای سیستم فناوری در بالا حضور دارند و چهار داور در زمین هستند که ممکن است اشتباه کنند. همه ما اشتباه می کنیم. آن ها معتقد بودند که لحظه برخورد توپ به دستان کاسمیرو نیازی به بازبینی ندارد چون اتفاقی عادی بوده است.

سرمربی اتلتیکومادرید در ادامه اظهار کرد: در نیمه دوم در بخش دفاعی خیلی خوب کار کردیم. در 45 دقیقه نخست بازی خیلی خوبی را به نمایش گذاشتیم و در نیمه دوم شرایط عوض شد. بازی سختی بود. می خواستیم پیروز شویم. در نیمه اول شایسته اش بودیم. در همه بخش ها خوب بودیم اما عملکرد خوب دروازه بان حریف مانع از گلزنی مان شد. حریف در نیمه دوم پیشرفت کرد که اتفاقی عادی بود چون این تیم از بازیکنان بزرگی برخوردار است.

سرمربی آرژانتینی در پایان افزود: بازی نزدیک بود. در نیمه اول دیگو کاستا و آنتوان گریزمان فرصت گلزنی داشتند که تیبو کورتوا اجازه نداد توپ از خط دروازه عبور کند. ضربه مارکو آسنسیو را یان اوبلاک مهار کرد. یک داربی جدید بود. افسوس که نتوانستیم پیروز شویم.

سردبیر
سردبیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لیست تغییرات و بروز رسانی ها
1403
31 اردیبهشت
نسخه 1.2
  1. بهبود صفحه نمایش خبر
  2. اضافه شدن خبرهای مرتبط
  3. اضافه شدن خبرهای پیشنهادی
23 اردیبهشت
نسخه 1.1
  1. اضافه شدن پخش شبکه های تلویزیونی و رادیویی
  2. بهبود سرعت سایت
  3. بهبود پنل خبرنگاران
22 اردیبهشت
نسخه 1
  1. طراحی و پیاده سازی صفحات سایت شامل: صفحه اصلی، صفحه مشاهده خبر، صفحه آرشیو مطالب، صفحه آرشیو هشتک ها، صفحه اخبار تصویری، صفحه آرشیو اخبار تصویری
  2. طراحی و پیاده سازی هدر و فوتر سایت
  3. راه اندازی بخش امنیت سایت