17:55 1403/04/28

لیبرمن بار دیگر رهبران حماس را تهدید کرد

صافی – وزیر جنگ رژیم صهیونیستی که پیشتر تهدید به ترور رهبران حماس کرده بود، بار دیگر رهبران این جنبش مقاومت اسلامی فلسطین را تهدید کرد.
no-photos

آویگدور لیبرمن وزیر جنگ رژیم اشغالگر قدس در اظهاراتی تهدیدآمیز علیه رهبران حماس گفت ن ” حماس” گفت: باید فارغ شدن اسرائیل از اعیاد یهودی خود را در نظر بگیرند.

لیبرمن به ارتش خود دستور داد تا حداکثر آماده‌باش در مرزهای نوار غزه(با مناطق اشغالی 1948) را حفظ کنند.

دستورات لیبرمن به ارتش در جریان نشست پشت درهای بسته با مسئولان بلندپایه ارتش صورت گرفت که ژنرال گادی آیزنکات رئیس ستاد مشترک ارتش رژیم هم حضور داشت.

پایگاه اینترنتی روزنامه “یدیعوت آحارونوت” اعلام کرده بود که لیبرمن همچنین دستور آمادگی بیشتر ارتش برای رویارویی با هر سناریوی احتمالی در مرزها با نوار غزه درا صادر کرد.

ارتش رژیم اشغالگر صهیونیستی پیشتر اعلام کرده بود به شکل گسترده ای نیروهای خود را در منطقه فرماندهی جنوبی تقویت خواهد کرد که شامل نوار غزه است و هدف از آن جلوگیری از حملات و عملیات نفوذی از سمت نوار غزه است.

آفیخای ادرعی سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی گفته بود که ارتش اسرائیل برای سناریوهای مختلف آ»اده است و جنبش حماس را مسئول هر آنچه در نوار غزه رخ دهد، می‌داند.

سردبیر
سردبیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لیست تغییرات و بروز رسانی ها
1403
31 اردیبهشت
نسخه 1.2
  1. بهبود صفحه نمایش خبر
  2. اضافه شدن خبرهای مرتبط
  3. اضافه شدن خبرهای پیشنهادی
23 اردیبهشت
نسخه 1.1
  1. اضافه شدن پخش شبکه های تلویزیونی و رادیویی
  2. بهبود سرعت سایت
  3. بهبود پنل خبرنگاران
22 اردیبهشت
نسخه 1
  1. طراحی و پیاده سازی صفحات سایت شامل: صفحه اصلی، صفحه مشاهده خبر، صفحه آرشیو مطالب، صفحه آرشیو هشتک ها، صفحه اخبار تصویری، صفحه آرشیو اخبار تصویری
  2. طراحی و پیاده سازی هدر و فوتر سایت
  3. راه اندازی بخش امنیت سایت