5:43 1403/03/08

چرا آخوندی به کمیسیون عمران نرفت؟

صافی – عضو هیئت رئیسه کمیسیون عمران دلایل عدم حضور وزیر راه و شهرسازی در این کمیسیون را تشریح کرد.
no-photos

سیدکمال‌الدین شهریاری، عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، با اشاره به جلسه عصر امروز (یکشنبه 15 مهر) کمیسیون متبوعش، گفت: براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده بررسی طرح استیضاح عباس آخوندی، وزیر راه و شهرسازی در دستورکار کمیسیون قرار داشت که به دلیل عدم حضور وی این کار انجام نشد.

وی در تشریح دلیل عدم حضور وزیر راه در کمیسیون اظهار داشت: آقای لاریجانی موضوعی را به کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس ارجاع کرده بود که برای بررسی آن نیاز بود تا آقای آخوندی در آن کمیسیون حاضر شود.

عضو کمیسیون عمران مجلس تصریح کرد: بنابراین به دلیل اینکه این 2 کمیسیون هم زمان از آقای آخوندی دعوت کرده و تداخل به وجود آمده بود؛ مقرر شد تا کمیسیون عمران فعلا طرح استیضاح وزیر را از دستورکار امروز خارج کند تا وی در جلسه کمیسیون امنیت ملی حاضر شود.

شهریاری در پاسخ به این پرسش که آیا استیضاح‌کنندگان امضاهای خود را پس گرفتند،گفت: تا امروز امضا‌های استیضاح وزیر از حد نصاب نیفتاده و در جلسات بعدی کمیسیون با حضور استیضاح کنندگان به این طرح رسیدگی می‌شود.

سردبیر
سردبیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لیست تغییرات و بروز رسانی ها
1403
31 اردیبهشت
نسخه 1.2
  1. بهبود صفحه نمایش خبر
  2. اضافه شدن خبرهای مرتبط
  3. اضافه شدن خبرهای پیشنهادی
23 اردیبهشت
نسخه 1.1
  1. اضافه شدن پخش شبکه های تلویزیونی و رادیویی
  2. بهبود سرعت سایت
  3. بهبود پنل خبرنگاران
22 اردیبهشت
نسخه 1
  1. طراحی و پیاده سازی صفحات سایت شامل: صفحه اصلی، صفحه مشاهده خبر، صفحه آرشیو مطالب، صفحه آرشیو هشتک ها، صفحه اخبار تصویری، صفحه آرشیو اخبار تصویری
  2. طراحی و پیاده سازی هدر و فوتر سایت
  3. راه اندازی بخش امنیت سایت