16:53 1403/04/28

جشنواره «فیلم مستند و کوتاه کشورهای اسلامی» در همدان برگزار می‌شود

صافی – مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان از برگزاری «جشنواره فیلم مستند و کوتاه کشورهای اسلامی» در همدان خبر داد.
no-photos

علیرضا درویش‌نژاد بعد از ظهر امروز در نشست با نماینده مردم تویسرکان در مجلس شورای اسلامی، اظهار داشت: یکی از سیاست‌های این اداره کل تمرکز زدایی از مرکز استان و اجرای عدالت فرهنگی در استان است که در این راستا بخشی از برنامه ها را در شهرستانها برگزار می‌کنیم.

وی بیان کرد: این اداره کل طرح‌ و برنامه‌های قابل توجهی برای برگزاری در سطح بین‌المللی، ملی و منطقه‌ای دارد و یکی از این طرح‌های در دست اقدام، برگزاری جشنواره «فیلم مستند و کوتاه کشورهای اسلامی» است؛ با توجه به در صورت تأمین اعتبار این جشنواره در شهرستان تویسرکان برگزار می‌شود.

درویش‌نژاد برگزاری هفته‌های فرهنگی در استان را از دیگر برنامه‌هایی برشمرد که نیازمند تأمین اعتبار است و عنوان کرد: در برگزاری هفته‌های‌ فرهنگی، داشته‌ها و ظرفیت‌های فرهنگی و هنری استان به شهرها و سایر استانها معرفی می‌شود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان با بیان اینکه بزرگداشت مفاخر و تکریم بزرگان از دیگر برنامه‌های این اداره کل است گفت: با توجه به تأکید مقام معظم رهبری کنگره بزرگداشت آیت الله تألهی اردیبهشت ماه سال آینده در همدان برگزار می‌شود.

وی همچنین خواستار حمایت مجمع نمایندگان از برنامه های فرهنگی و هنری در استان شد و در ادامه نماینده مردم تویسرکان در مجلس شورای اسلامی هم اظهار داشت: مردم در حوزه فرهنگ و هنر از مسئولان توقع دارند که برنامه‌هایی در شأن پایتخت تاریخ، فرهنگ و تمدن در استان برگزار شود.

محمد‌مهدی مفتح بیان کرد: انتظار داریم برنامه‌های قابل توجه برای این حوزه در نظر گرفته شود و تا جایی که در توان ما باشد از از برگزاری این برنامه‌ها حمایت می کنیم.

سردبیر
سردبیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لیست تغییرات و بروز رسانی ها
1403
31 اردیبهشت
نسخه 1.2
  1. بهبود صفحه نمایش خبر
  2. اضافه شدن خبرهای مرتبط
  3. اضافه شدن خبرهای پیشنهادی
23 اردیبهشت
نسخه 1.1
  1. اضافه شدن پخش شبکه های تلویزیونی و رادیویی
  2. بهبود سرعت سایت
  3. بهبود پنل خبرنگاران
22 اردیبهشت
نسخه 1
  1. طراحی و پیاده سازی صفحات سایت شامل: صفحه اصلی، صفحه مشاهده خبر، صفحه آرشیو مطالب، صفحه آرشیو هشتک ها، صفحه اخبار تصویری، صفحه آرشیو اخبار تصویری
  2. طراحی و پیاده سازی هدر و فوتر سایت
  3. راه اندازی بخش امنیت سایت