4:30 1403/03/08
رئیس اتاق بازرگانی استان کرمان:

3500 تن پسته از استان کرمان به بازارهای جهانی صادر شد

صافی – رئیس اتاق بازرگانی استان کرمان با اشاره به اینکه تاکنون ۳ هزار و ۵۰۰ تن پسته از استان کرمان به بازارهای جهانی صادر شده است گفت: کاهش صادرات پسته کرمان به واسطه کاهش برداشت محصول پسته در استان است.
no-photos

سیدمهدی طبیب‌زاده با اشاره به اینکه پسته کرمان از استانداردهای لازم و مطلوبی برخوردار است اظهار داشت: نه تنها پسته کرمان از استاندارد و کیفیت لازم برای صادرات و ارائه به بازارهای جهانی برخوردار است.

وی با اشاره به اینکه از 15 شهریور ماه فصل برداشت پسته در استان کرمان آغاز شده است گفت: تاکنون 3 هزار و 500 تن پسته از استان کرمان به بازارهای جهانی صادر شده است.

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان کرمان با بیان اینکه نسبت به سال گذشته با کاهش میزان صادرات پسته روبه‌رو هستیم عنوان کرد: این کاهش میزان صادرات به واسطه عدم وجود بازار برای این محصول نیست که به دلیل کاهش برداشت محصول پسته در داخل استان است.

وی با تاکید براینکه خوشبختانه پسته کرمان امروز تقریبا به همه بازارهای جهانی صادر می‌شود افزود: در حال حاضر برای هر میزان پسته که برداشت شود، بازار وجود دارد.

سردبیر
سردبیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لیست تغییرات و بروز رسانی ها
1403
31 اردیبهشت
نسخه 1.2
  1. بهبود صفحه نمایش خبر
  2. اضافه شدن خبرهای مرتبط
  3. اضافه شدن خبرهای پیشنهادی
23 اردیبهشت
نسخه 1.1
  1. اضافه شدن پخش شبکه های تلویزیونی و رادیویی
  2. بهبود سرعت سایت
  3. بهبود پنل خبرنگاران
22 اردیبهشت
نسخه 1
  1. طراحی و پیاده سازی صفحات سایت شامل: صفحه اصلی، صفحه مشاهده خبر، صفحه آرشیو مطالب، صفحه آرشیو هشتک ها، صفحه اخبار تصویری، صفحه آرشیو اخبار تصویری
  2. طراحی و پیاده سازی هدر و فوتر سایت
  3. راه اندازی بخش امنیت سایت