22:59 1403/03/04
رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی:

یک‌میلیون دانش‌آموز نیازمند حمایت در برابر آسیب‌های اجتماعی هستند

صافی – رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: یک‌میلیون دانش‌آموز در کشور نیازمند حمایت‌های بیشتری در برابر آسیب‌های اجتماعی هستند.
no-photos

سلمان خدادادی ظهر پنج شنبه در همایش خیرین مدرسه ساز کشور در مشهد اظهار کرد: شاخص توسعه یافتگی در دنیا نیروی انسانی کشورهاست و تربیت نیروی انسانی نیازمند فضاهای آموزشی مناسب است که خیرین در این مهم نقش بسیار پررنگی دارند.

وی افزود: ۱۴ میلیون دانش آموز در کشور وجود دارد که برای تربیت این دانش آموزان نیازمند مکان مناسب هستیم و ساخت این فضاها نیز نیازمند دقت و ظرافت بسیاری است.

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس ادامه داد: ۱ میلیون از دانش آموزان کشور بیشتردر معرض آسیب های اجتماعی قراردارند که ۴۰۰ هزار نفر از آنها نیاز به امدادهای اورژانسی و ۱۰۰ هزار نفر نیازمند کمک های آنی هستند.

وی گفت: در کنار ساخت مدرسه باید ساخت مراکز فرهنگی،کتابخانه واردوگاه برای پرورش فکری دانش آموزان نیز مورد توجه باشد چرا که اگر دانش آموزی آسیب ببیند در آینده برای جبران و درمان این آسیب ها هزینه های بسیاری باید انجام شود.

خدادادی تاکید کرد: بررسی هایی که انجام شده نشان داده مدارسی که توسط خیرین ساخته می شود بسیار مقاوم تر از مدارسی است که توسط دولت ساخته شده است چرا که خیرین با عشق و علاقه به این کار می پردازند.

وی بیان کرد: این قبیل همایش ها در مناطق محروم نیز باید برگزار شود تا خیرین و مدیران از نزدیک نیز با مشکلات آشنا شوند کما اینکه در حوزه انتخابیه بنده ۲۰ مدرسه توسط خیرین ساخته شده است و فقط یک مدرسه توسط دولت ساخته شده که جای تامل دارد.

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس افزود:خیرین مدرسه ساز مجلس و نمایندگان را در کنار خود ببینند و هر قانونی که مانعی بر سر کارهای آنها ایجاد کرده است را با ما در میان گذاشته تا برای اصلاح آن اقدام کنیم.

سردبیر
سردبیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لیست تغییرات و بروز رسانی ها
1403
31 اردیبهشت
نسخه 1.2
  1. بهبود صفحه نمایش خبر
  2. اضافه شدن خبرهای مرتبط
  3. اضافه شدن خبرهای پیشنهادی
23 اردیبهشت
نسخه 1.1
  1. اضافه شدن پخش شبکه های تلویزیونی و رادیویی
  2. بهبود سرعت سایت
  3. بهبود پنل خبرنگاران
22 اردیبهشت
نسخه 1
  1. طراحی و پیاده سازی صفحات سایت شامل: صفحه اصلی، صفحه مشاهده خبر، صفحه آرشیو مطالب، صفحه آرشیو هشتک ها، صفحه اخبار تصویری، صفحه آرشیو اخبار تصویری
  2. طراحی و پیاده سازی هدر و فوتر سایت
  3. راه اندازی بخش امنیت سایت