17:22 1403/04/28
نماینده مردم ملکان:

روحانی بودجه 350 هزار میلیارد تومانی سال 98 را هفته آینده تقدیم مجلس می‌کند/ فروش روزانه یک میلیون بشکه نفت

صافی – نماینده مردم ملکان گفت: بودجه 350 هزار میلیارد تومانی سال 98 هفته آینده توسط دولت تقدیم مجلس خواهد شد.
no-photos

سلمان خدادادی روز چهارشنبه در جلسه شورای اداری ملکان اظهار داشت: برخلاف تهدیدات و تلاش‌های آمریکا، مشکلی در فروش نفت و وضعیت اقتصاد و بازار کشور بوجود نیامده و مشکل نگران کننده‌ای هم نداریم.

وی افزود: براساس پیش‌بینی‌ها سال 98 هر روز حداقل یک میلیون بشکه نفت فروش خواهیم داشت.

خدادادی به چهل سالگی انقلاب اسلامی اشاره کرد و اظهار کرد: ملت ایران چهار دهه در مقابل تحریم‌ها و فشارهای اقتصادی دشمنان مقاومت کرده و در صحنه‌های مختلف حضور داشته و 8 سال در جنگ در برابر کشورهای مختلف ایستاده‌اند.

وی ادامه داد: ملت ایران وظیفه خود را در این مدت به خوبی انجام داده ولی بعد از 40 سال نباید مسئولان اجازه دهند مشکلات اقتصادی مردم را آزار و اذیت کند.

نماینده مردم ملکان با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران نه تنها در کشورمان بلکه در دنیا و خاورمیانه صادر شده است، خاطرنشان کرد: این نشانگر عزت و اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران است.

وی در ادامه به خدمات دولت در شهرستان ملکان اشاره کرد و گفت: با دستور وزیر ارتباطات همه نقاط شهرستان ملکان تا دو ماه آینده زیر پوشش همراه اول خواهد رفت.

خدادادی از تسریع در احداث درمانگاه تامین اجتماعی ملکان نیز خبر داد و افزود: این درمانگاه در مدت یکسال تکمیل و با راه‌اندازی آن حدود 40 نیروی بومی جذب کار خواهد شد.

وی روند مدرسه‌سازی توسط خیران در ملکان را نیز خوب دانست و اظهار کرد:مشارکت خیران در بحث مدرسه سازی در کشور 30 درصد است این در حالی است که این مشارکت در شهرستان ملکان به 70 درصد رسیده و در طول 3 سال تعداد 34 مدرسه توسط خیران احداث شده که این تعداد در 4 سال به 40 مدرسه افزایش خواهد یافت.

خدادادی مرمت قلعه بختک لیلان با 16 میلیارد ریال اعتبار را از دیگر خدمات دولت دانست و افزود:انشالله تا پایان سال جاری جشن سبز گازرسانی در ملکان برگزار خواهد شد.

سردبیر
سردبیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لیست تغییرات و بروز رسانی ها
1403
31 اردیبهشت
نسخه 1.2
  1. بهبود صفحه نمایش خبر
  2. اضافه شدن خبرهای مرتبط
  3. اضافه شدن خبرهای پیشنهادی
23 اردیبهشت
نسخه 1.1
  1. اضافه شدن پخش شبکه های تلویزیونی و رادیویی
  2. بهبود سرعت سایت
  3. بهبود پنل خبرنگاران
22 اردیبهشت
نسخه 1
  1. طراحی و پیاده سازی صفحات سایت شامل: صفحه اصلی، صفحه مشاهده خبر، صفحه آرشیو مطالب، صفحه آرشیو هشتک ها، صفحه اخبار تصویری، صفحه آرشیو اخبار تصویری
  2. طراحی و پیاده سازی هدر و فوتر سایت
  3. راه اندازی بخش امنیت سایت