18:00 1403/04/28

اصرار به بازی شجاعی؛ اشتباه بزرگ تقوی مقابل فولاد

صافی – اصرار به بازی شجاعی اشتباه بزرگ تقوی مقابل فولاد بود.
no-photos

زمانی که بیژن حیدری به عنوان داور دیدار تیم های تراکتورسازی و فولاد انتخاب شد همه هواداران تراکتورسازی به ناگه یاد بازی با صنعت نفت آبادان افتاندند. بازی که سرنوشت تیم شان را به طرز شگفت انگیزی تغییر داد. قضاوت بحث برانگیز حیدری در آن بازی که با شکست تراکتور و حذف زودهنگام این تیم از جام حذفی همراه بود برای مدت ها حاشیه ساز بود. اخراج مسعود شجاعی توسط حیدری در بازی با صنعت نفت و افشای صحبت های رد و بدل شده بین طرفین در آن صحنه توسط کاپیتان تراکتوری ها باعث به وجود آمدن هجمه ای منفی علیه این داور جوان شد. حال پس از ۴ ماه قرار بود، تراکتور یک بار دیگر با قضاوت این داور به میدان برود. شجاعی اما حرفه ای تر از آن بود که اتفاقات بازی که چندین ماه از آن می گذشت، روی نوع رفتار او با داور بازی تاثیر بگذارد. موضوعی که شجاعی را به یکی از سوژه های بازی تبدیل کرد اما اتفاق دیگری بود. اتفاقی که به یک باره آسمان مسعود در تبریز را ابری کرد.

اتفاقی که از آن صحبت می کنیم، را می توانید هم اکنون در صفحات مجازی مربوط به تیم تراکتورسازی مشاهده کنید. موضع منفی گسترده هواداران تراکتورسازی علیه کاپیتان تیم شان در حالی شکل گرفته که آنها معتقد هستند شجاعی در بازی مقابل فولاد نمایش غیر قابل تصوری داشت و باید خیلی زود تعویض می شد. تقوی اما اعتقادی به این موضوع نداشت و حتی در واکنش به انتقادها اظهار داشت: ” کاپیتان تیم را تحت هیچ‌ شرایطی عوض نمی‌کنم.” شاید همین اظهارنظر باعث شد تا هواداران ناراضی تراکتورسازی بیش از پیش نسبت به این موضوع حساسیت پیدا کنند. آنها معتقد اند که در تیمی که به گفته مالک باشگاه بازیکن سالاری وجود ندارد، هر بازیکنی که نتواند در طول ۹۰ دقیقه نمایش مورد نظر را داشته باشد، محکوم به تعویض شدن است.
انتهای پیام/
سردبیر
سردبیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لیست تغییرات و بروز رسانی ها
1403
31 اردیبهشت
نسخه 1.2
  1. بهبود صفحه نمایش خبر
  2. اضافه شدن خبرهای مرتبط
  3. اضافه شدن خبرهای پیشنهادی
23 اردیبهشت
نسخه 1.1
  1. اضافه شدن پخش شبکه های تلویزیونی و رادیویی
  2. بهبود سرعت سایت
  3. بهبود پنل خبرنگاران
22 اردیبهشت
نسخه 1
  1. طراحی و پیاده سازی صفحات سایت شامل: صفحه اصلی، صفحه مشاهده خبر، صفحه آرشیو مطالب، صفحه آرشیو هشتک ها، صفحه اخبار تصویری، صفحه آرشیو اخبار تصویری
  2. طراحی و پیاده سازی هدر و فوتر سایت
  3. راه اندازی بخش امنیت سایت