18:04 1403/04/28
فرمانده انتظامی مراغه خبر داد:

سارقان حرفه ای منازل در مراغه دستگیر شدند

صافی – فرمانده انتظامی مراغه از دستگیری سارقان حرفه ای منازل در این شهرستان خبرداد و گفت: سارقان در بازجویی ها به 25 فقره سرقت اسباب و اثاثیه منازل اعتراف کردند.
no-photos

سرهنگ رضا اصلانی روز شنبه گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت از منازل موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی شهرستان قرار گرفت.

وی ادامه داد: پلیس با انجام گشت های نامحسوس و اقدامات ویژه موفق به دستگیری دو سارق و دو مال خر در این ارتباط شد.

وی اضافه کرد: اموال مسروقه کشف شده به ارزش 100 میلیون تومان پس از شناسایی و تایید اموال، تحویل مال باختگان شد و سارق نیز برای ادامه مراحل قانونی تحویل دستگاه قضائی شدند.

سرهنگ اصلانی فر با اشاره به نتیجه تجزیه و تحلیل شیوه و شگرد سرقت ها افزود: بیشتر مال باختگان در حفظ و حراست از اموال خود سهل انگاری کرده و هشدارهای پیشگیری از سرقت را جدی نمی گیرند.

وی از شهروندان خواست تا برای پیشگیری از سرقت منازل و اماکن، توصیه های پلیسی را جدی گرفته شده و با اقدامات پیشگیرانه و نصب دوربین های مدار بسته، فرصت سرقت را از سارقان سلب کنند و در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک مراتب را به سامانه 110 پلیس اطلاع دهند.

سردبیر
سردبیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لیست تغییرات و بروز رسانی ها
1403
31 اردیبهشت
نسخه 1.2
  1. بهبود صفحه نمایش خبر
  2. اضافه شدن خبرهای مرتبط
  3. اضافه شدن خبرهای پیشنهادی
23 اردیبهشت
نسخه 1.1
  1. اضافه شدن پخش شبکه های تلویزیونی و رادیویی
  2. بهبود سرعت سایت
  3. بهبود پنل خبرنگاران
22 اردیبهشت
نسخه 1
  1. طراحی و پیاده سازی صفحات سایت شامل: صفحه اصلی، صفحه مشاهده خبر، صفحه آرشیو مطالب، صفحه آرشیو هشتک ها، صفحه اخبار تصویری، صفحه آرشیو اخبار تصویری
  2. طراحی و پیاده سازی هدر و فوتر سایت
  3. راه اندازی بخش امنیت سایت