«قسم» قربانی بعدی آرای مردمی شد

تهران- ایرنا- شمار فیلم های برتر از نگاه تماشاگران براساس نتایج آرای مردمی در روز چهارم جشنواره فیلم فجر، با حذف «قسم» ساخته محسن تنابنده به هشت فیلم تقلیل یافت. به گزارش روز دوشنبه خبرنگار سینمایی ایرنا، با اعلام آرای مردمی روز چهارم فعالیت سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر، اسامی هشت فیلم برتر بدون […]

تهران- ایرنا- شمار فیلم های برتر از نگاه تماشاگران براساس نتایج آرای مردمی در روز چهارم جشنواره فیلم فجر، با حذف «قسم» ساخته محسن تنابنده به هشت فیلم تقلیل یافت.

به گزارش روز دوشنبه خبرنگار سینمایی ایرنا، با اعلام آرای مردمی روز چهارم فعالیت سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر، اسامی هشت فیلم برتر بدون اولویت اعلام شد که در میان آنها «غلامرضا تختی»، «شبی که ماه کامل شد»، «متری شیش و نیم»، «قصر شیرین»، «ماجرای نیمروز ۲»، «جان دار»، «۲۳ نفر» و «سرخپوست» حضور دارند.
مخاطبان فیلم‌های جشنواره برای شرکت در رأی‌گیری بهترین اثر از نگاه تماشاگران می‌توانند از دو طریق این کار را انجام دهند؛ ساده‌ترین روش برای شرکت در رای‌گیری شماره‌گیری #۷*۷۱۰* و طی مراحل از طریق تلفن همراه است.
راه دیگر استفاده از اپلیکیشن رای‌گیری است که مخاطبان باید جهت دسترسی به آن کد «کیو آر» روی بلیت را اسکن کنند و از طریق اپلیکیشن از میان پنج گزینه موجود، به فیلم محبوب خود رای بدهند.
یکی از جنجالی‌ترین و جذاب‌ترین سیمرغ‌های جشنواره فیلم فجر، جایزه بهترین فیلم از نگاه مردم است که همواره تضمینی بر فروش فوق‌العاده و زمان اکران خوب برای فیلم‌های منتخب را به ارمغان می‌آورد.
مانند دوره‌های گذشته، مدیریت رای‌گیری و معرفی بهترین فیلم از نگاه تماشاگران جشنواره فیلم فجر بر عهده خانه سینماست.
به گزارش ایرنا، سی‌وهفتمین دوره جشنواره فیلم فجر با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی شامگاه سه‌شنبه ۹ بهمن در پردیس تئاتر تهران آغاز به کار کرد.
در این دوره از جشنواره به دبیری ابراهیم داروغه‌زاده‌، ۲۲ فیلم در بخش مسابقه سینمای ایران (سودای سیمرغ)، ۳ اثر در بخش پویانمایی، ۱۰ فیلم در بخش نگاه نو، ۷ فیلم کوتاه و ۵ مستند رقابت می‌کنند.
نمایش عمومی فیلم‌ها در پردیس سینمایی ملت تهران و ۵۶ سالن سینما در مراکز استان‌ها تا۲۲ بهمن ماه به استثنای روزهای ۱۹ و ۲۰ بهمن‌ماه وهم‌زمان با ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) ادامه خواهد داشت.
سی‌وهفتمین دوره جشنواره فیلم فجر، ۲۲ بهمن ماه در آیینی در برج میلاد تهران به کار خود پایان خواهد داد.
فراهنگ**۹۲۴۶** ۱۰۵۵
انتهای پیام/

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله