لذت عکس یادگاری با تالاب های زیبای آذربایجان شرقی ۰۱ فروردین ۱۳۹۸

لذت عکس یادگاری با تالاب های زیبای آذربایجان شرقی

صافی - تالاب‌های بسیار زیبایی در استان آذربایجان شرقی وجود دارد که پیشنهاد می‌کنیم دیدن مناظر فوق العاده آنها را از دست ندهید و با آنها عکس یادگاری بگیرید.

آرشیو خواندنی های گردشگری | پایگاه خبری، تحلیلی صافی نیوز - صدای رسای ملت
مکان‌های تاریخی و اسلامی در گرانادا اسپانیا ۱۵ اسفند ۱۳۹۷

مکان‌های تاریخی و اسلامی در گرانادا اسپانیا

صافی - گرانادا یکی از شهرهای نسبتا کوچک دراسپانیا است که تا سال ۱۴۹۲ میلادی تحت سلطه مسلمانان منطقه اندلس که در جنوب اسپانیا قرار داشته، بوده است. این شهر در بین این مسلمانان به نام غرناطه شناخته می‌شد. گرانادا در واقع روح اندلس محسوب می‌شود. زیبایی این شهر در کوهپایه‌های سیرا نوادا بسیار چشم‌نواز و حیرت‌انگیز است.

آشنایی با مراکز توریستی مهم سنت پترزبورگ ۱۵ اسفند ۱۳۹۷

آشنایی با مراکز توریستی مهم سنت پترزبورگ

صافی - سنت پترزبورگ یکی از شهرهای مهم در روسیه و جهان است. سنت پترزبورگ دارای یک ثروت واقعی در حوزه جاذبه‌های توریستی و تجربه‌های گردشگری است.

لیختن اشتاین کوچکترین کشور اروپا، چگونه است؟ ۱۵ اسفند ۱۳۹۷

لیختن اشتاین کوچکترین کشور اروپا، چگونه است؟

صافی - لیختن اشتاین یکی از کشورهای کوچک قاره اروپا است. این کشور در مرکز قاره اروپا قرار دارد. صنعت گردشگری لیختن اشتاین از مهمترین درآمدهای این کشور کوچک اروپایی است. کیفیت خدمات و زندگی در این کشور در سطح بسیار بالایی دارد. حکومت این کشور نیز حکومت پادشاهی است. هم‌چنین با وجود مساحت و جمعیت بسیار کم، این کشور یکی از قدرتمندترین کشورها در حوزه اقتصاد و صنعت است.

شهر ساسکاتون شهر کمتر دیده‌ شده کانادا ۱۴ اسفند ۱۳۹۷

شهر ساسکاتون شهر کمتر دیده‌ شده کانادا

صافی - شهر ساسکاتون یا به عبارتی دیگرسسکتون یکی از شهرهای روبه رشد در کشور کانادا است. این شهر به عنوان پاریس سبز نیز معرفی می‌شود. هم‌چنین این شهر با داشتن آثار تاریخی و فرهنگ غنی خود، با پایتخت فرانسه در یک رده قرار دارد.

مکان‌های پربازدید سنگاپور در کجا قرار دارند؟ ۱۴ اسفند ۱۳۹۷

مکان‌های پربازدید سنگاپور در کجا قرار دارند؟

صافی - سنگاپور یکی از کشورهای واقع شده در جنوب شرقی قاره آسیا است. این کشور تا سال ۱۹۶۳ تحت استعمار بریتانیا قرار داشت. این کشور امروزه از مدرن‌ترین و ثروتمندترین کشورهای آسیا است. صنعت گردشگری این کشور نیز روز‌به‌روز رو به پیشرفت است. این شهر با داشتن باغ‌های زیاد و البته زیبا، در حوزه گردشگری خارجی، بسیار خوب عمل کرده است. پایتخت سنگاپور نیز مانند نام کشورش، سنگاپور نام دارد.

دانستنی‌هایی درباره پترا شهر باستانی اردن ۱۴ اسفند ۱۳۹۷

دانستنی‌هایی درباره پترا شهر باستانی اردن

صافی - شهر پترا یکی از شهرهای باستانی در کشور اردن و در دامنه‌های کوه هور قرار دارد. در این شهر باستانی آثار تاریخی و سنگ نوشته‌های زیادی وجود دارد. پترا در قرن ششم قبل از میلاد، به عنوان پایتخت حکومت ناباتایان شناخته شده بود.

معرفی جاذبه‌ های توریستی کراکوف در لهستان ۱۳ اسفند ۱۳۹۷

معرفی جاذبه‌ های توریستی کراکوف در لهستان

صافی - کراکوف یکی از شهرهای قدیمی و بزرگ کشور لهستان است. این شهر در سال ۱۶۰۹ پایتخت لهستان بود. کراکوف یکی از مهم‌ترین شهرهای فرهنگی اروپا محسوب می‌شود. به دلیل زیبایی این شهر در قاره اروپا، لقب این شهر به فلورانس لهستان معروف است.