برپایی نمایشگاه فروش بهاره در تبریز/مشکلی درخصوص تامین آرد نداریم

0 0

تبریز- استاندار آذربایجان شرقی از برپایی نمایشگاه فروش بهاره در نیمه دوم اسفند ماه در محل نمایشگاه بین‌المللی تبریز خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، محمدرضا پورمحمدی عصر امروز چهارشنبه در جلسه کمیسیون تنظیم بازار آذربایجان شرقی در تبریز با بیان اینکه مشکلی درخصوص تامین آرد در استان نداریم، ادامه داد: سهمیه آرد استان به میزان ۵۵۰۰ تن در ماه افزایش یافته است و با این افزایش مشکلی در تأمین آرد مورد نیاز نانوایی ‌ها نداریم.

وی با تاکید بر اینکه باید برنامه ریزی های لازم برای مایحتاج شب عید اندیشیده شود، ادامه داد: تأمین و توزیع کالاهای اساسی ازجمله گوشت قرمز و سفید، میوه شب عید، آرد و نان و مواد پروتئینی باید به صورت دقیق انجام شود.

پورمحمدی با تاکید بر ضرورت کنترل بازار در آستانه عید نوروز اظهار داشت: باید با گرانی‌ های بی‌ دلیل به صورت جدی برخورد شود.

ادامه مطلب

۱۰ ایده های تجاری برای کالج های کارآفرینی

بیت کوین (Bitcoin) چیست؟

وی با بیان اینکه نظارت بر عرضه و توزیع کالاهای اساسی مورد نیاز مردم در ایام نزدیک به عید نوروز مهم است، گفت: اولویت اول دولت تأمین کالاهای مورد نیاز مردم و سپس مدیریت و کنترل قیمت است.

استاندار آذربایجان شرقی از برپایی نمایشگاه فروش بهاره در نیمه دوم اسفند ماه خبر داد و گفت: این نمایشگاه در محل نمایشگاه بین ‌المللی تبریز برگزار می شود و کالاهایی که در این نمایشگاه عرضه خواهد شد که متناسب با قدرت خرید اقشار مختلف باشد.

وی افزود: اجناس عرضه شده در این نمایشگاه نباید کالاهای غیراستاندارد و بی ‌کیفیت باشند.

پورمحمدی با تاکید بر اینکه توزیع مایحتاج عمومی مردم باید به صورت هدفمند انجام شود، گفت: هدف دشمن اخلال در بازار و کمبود مواد مورد نیاز مردم است. باید توزیع کالاها هدفمند باشد تا همه اقشار جامعه بتوانند نیازمندی‌ های خود را تأمین کنند.

انتهای پیام/

ممکن است به این مطالب هم علاقمند باشید

نظر دهيد

لطفا نظر خودر ا بنويسيد..

متن پيام چيست؟

*

code