درباره ما

پایگاه خبری، تحلیلی صافی

پایگاه خبری، تحلیلی صافی نیوز در ابتدای آذر ماه سال ۱۳۹۵ به عرصه خبری کشور پیوست و با تلاش ها و پیگیری های مستمر در بهمن ماه ۱۳۹۶ مؤفق به دریافت مجوز رسمی فعالیت از معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شد.

پایگاه خبری تحلیلی صافی نیوز سعی دارد با توجه به مهم ترین رویدادهای روز ایران و جهان، سریع ترین و بروزترین اخبار و تحلیل ها را ارائه نماید.

این پایگاه اطلاع رسانی متشکل از تیمی رسانه ای و جوان می باشد که سعی دارد در عرصه خبر رسانی مخاطبان فارسی زبان موثر و موفق ظاهر شود و امیدوار است که بتواند منبعی مفید و معتبر برای مخاطبان خود باشد.

اهداف ما

تیم رسانه ای صافی پیشرفت، سربلندی و سعادت کشور را در گرو وحدت و یکپارچگی ملی، دادگری و خردورزی می‌داند و امیدوار است بتواند در راه گسترش و نیرومند‌سازی اثربخش باشد.

پایگاه خبری تحلیلی صافی نیوز به هیچ وجه به دنبال جریان سازی خلاف واقع نیست و در درجه اول به مصالح کشور و انقلاب اسلامی توجه می کند تا مبادا رسانه های معاند و ضد نظام بتوانند نقشه های پلید خود را عملی سازند.

اکنون پایگاه خبری تحلیلی صافی نیوز در دسترس مخاطبان است و متعهد است در راه عزت و اتحاد مسلمین و پیگیری آرمان‌های انقلاب مردمی ایران اسلامی از هیچ تلاشی فروگذار نکند و هرگز دست خود را در دست کسانی که منافع ملت ایران اسلامی را هدف گرفته اند قرار ندهد.

صاحب امتیاز: مجتبی مظلومی

مدیر مسئول: مجتبی مظلومی

آدرس: آذربایجانشرقی، مراغه، بخش مرکزی، آهق، جنب مسجد جامع

شماره مجوز: ۸۱۰۳۹

گرایش رسانه: عمومی

زمینه رسانه: اجتماعی، سیاسی

زبان رسانه: فارسی، آذری

ارتباط شبکه های اجتماعی و پیام رسان: ۰۹۳۵۱۹۱۲۴۳۱

نمابر: ۰۴۱۳۷۳۲۳۳۳۸

ارتباط پیامکی: ۵۰۰۰۲۰۴۰۵۶۶۱