9:31 1403/03/31

گروه خبری: انتظامی و حوادث

صافی نیوز / نماینده نجف‌آباد در مجلس از حذف معافیت مشمولان بالای ۳۵ سال دارای ۲ فرزند یا بیشتر از لایحه برنامه هفتم توسعه کل کشور خبر داد.
صافی نیوز / رئیس پلیس راهور فراجا با بیان اینکه تا ۵۰۰ درصد جرائم راهنمایی و رانندگی با افزایش روبرو خواهد بود، گفت: بزودی با ابلاغ دولت میزان افزایش جرائم رانندگی که مدتی قبل از سوی راهور پیشنهاد شده بود اجرایی خواهد شد.
صافی نیوز / بر پایه داده های میدانی آمار تصادفات جاده ای ایران ۲۰ برابر میانگین جهانی است.
صافی نیوز / رئیس پلیس فتا تهران بزرگ گفت: در هفته گذشته پرونده‌هایی درباره برداشت‌های غیرمجاز از حساب بانکی داشته ایم که کلاهبرداران با شگرد پیامک‌های جعلی سهام عدالت حساب همشهریان را خالی می‌کنند.
صافی نیوز / اطلاعات دریافتی حاکی از این است که برای امیرحسین مقصودلو معروف به امیر تتلو با عناوین اتهامی مختلف از جمله تشویق مردم به فساد و فحشاء و فراهم کردن موجبات آن با تولید و انتشار آثار هنری مستهجن، دایر کردن سایت شرط بندی به منظور قمار و دعوت مردم به این کار، توهین به مقدسات اسلام و… قرار جلب به دادرسی صادر شده است.
پلیس فتا:
صافی نیوز / معاون فرهنگی اجتماعی پلیس فتا فراجا از اجرای طرح ضربتی برخورد با عوامل تشویش اذهان عمومی خبر داد و گفت: در این راستا ۵۰۰ تارنما سایبری با محتوای مجرمانه احصا شد.
صافی نیوز / دیروز ادعایی در فضای مجازی منتشر شد که با برخی اعضای خانواده امیرحسین مقصودلو تماس گرفته شده و عنوان شده احتمال صدور قرار وثیقه‌ برای او‌ وجود دارد.
صافی نیوز / روزنامه اعتماد جزئیاتی از علت بازداشت دختر عباس عبدی، فعال سیاسی اصلاح طلب را منتشر کرده است. این مطلب پیش از آزادی دختر عبدی تهیه و چاپ شده است.
منتظرالمهدی:
صافی نیوز / سخنگوی فراجا “اختلافات مالی” را علت قتل داریوش مهرجویی اعلام کرد.
صافی نیوز / رئیس دادگستری استان البرز : همه عوامل حاضر در صحنه قتل مرحوم مهرجویی و همسرش دستگیر شده اند. فاضلی هریکندی در مصاحبه اختصاصی با صدا و سیما، مرکز البرز؛ گفت: در این حادثه ۴ نفر از عوامل حاضر در صحنه قتل دستگیر شده اند که آخرین نفر دقایقی پیش دستگیر شده است.
لیست تغییرات و بروز رسانی ها
1403
31 اردیبهشت
نسخه 1.2
  1. بهبود صفحه نمایش خبر
  2. اضافه شدن خبرهای مرتبط
  3. اضافه شدن خبرهای پیشنهادی
23 اردیبهشت
نسخه 1.1
  1. اضافه شدن پخش شبکه های تلویزیونی و رادیویی
  2. بهبود سرعت سایت
  3. بهبود پنل خبرنگاران
22 اردیبهشت
نسخه 1
  1. طراحی و پیاده سازی صفحات سایت شامل: صفحه اصلی، صفحه مشاهده خبر، صفحه آرشیو مطالب، صفحه آرشیو هشتک ها، صفحه اخبار تصویری، صفحه آرشیو اخبار تصویری
  2. طراحی و پیاده سازی هدر و فوتر سایت
  3. راه اندازی بخش امنیت سایت