8:29 1403/03/31

گروه خبری: اردبیل

صافی نیوز / اعمال صحیح نوع خاک محل احداث ساختمان در محاسبات لرزه ای ساختمانها ضروری است.
امام جمعه اردبیل:
صافی نیوز / نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل گفت: جامعه بازنشستگان فرهنگی از رئیس جمهور انتظار دارند تا لایحه رتبه‌بندی شامل‌ آنها شده و از مزایای آن استفاده کنند.
رئیسی:
صافی نیوز / رییس جمهور تاکید کرد: مشکلات معیشتی نباید ما را از توجه به مسایل اساسی فرهنگ باز بدارد. مشکلات بانوان و مسأله نهاد خانواده باید مورد تاکید قرار گیرد.
وزیر نیرو:
صافی نیوز / وزیر نیرو گفت: خشکسالی که در یک ماه اخیر از سال آبی جاری رخ داده در نیم قرن اخیر بی‌سابقه بوده است.
صافی نیوز / سید ابراهیم رئیسی در هشتمین سفر استانی کاروان دولت مردمی و ایران قوی وارد استان اردبیل شد و از برنامه‌های کوتاه مدت و میان مدت دولت برای فعال کردن ظرفیت‌های کشاورزی و توسعه صنایع تبدیلی و نیز رونق صنعت گردشگری در استان اردبیل خبر داد.
صافی نیوز / نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل گفت: در پیشگاه خداوند و مردم اردبیل اعلام می کنم که کوچکترین قدمی برای استانداری سیدحامد عاملی برنداشته ام.
صافی نیوز / آيت الله ميرفخرالدين موسوي ننه کران نماينده مردم اردبيل در مجلس خبرگان رهبري به لقاءالله پيوست.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل:
صافی نیوز / رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل گفت: بر اساس دستورالعمل وزارت بهداشت، تاکنون بیش از ۱۵ هزار نفر از گروه‌های پرخطر در این استان با استفاده از واکسن‌های تایید شده، در برابر ویروس کرونا واکسینه شدند.
صافی نیوز / معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی استان اردبیل از تایید و مثبت شدن نتیجه آزمایش کرونای انگلیسی در مورد ۲ فرد مشکوک به ابتلا در این استان خبر داد.
صافی نیوز / معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی سپاه پاسداران گفت: مردم موقع مراجعه به ادارات و دستگاه های اجرایی انتظار دارند منش و رفتار شهید سلیمانی‌ها و باکری‌ها را در آنان ببینند.
لیست تغییرات و بروز رسانی ها
1403
31 اردیبهشت
نسخه 1.2
  1. بهبود صفحه نمایش خبر
  2. اضافه شدن خبرهای مرتبط
  3. اضافه شدن خبرهای پیشنهادی
23 اردیبهشت
نسخه 1.1
  1. اضافه شدن پخش شبکه های تلویزیونی و رادیویی
  2. بهبود سرعت سایت
  3. بهبود پنل خبرنگاران
22 اردیبهشت
نسخه 1
  1. طراحی و پیاده سازی صفحات سایت شامل: صفحه اصلی، صفحه مشاهده خبر، صفحه آرشیو مطالب، صفحه آرشیو هشتک ها، صفحه اخبار تصویری، صفحه آرشیو اخبار تصویری
  2. طراحی و پیاده سازی هدر و فوتر سایت
  3. راه اندازی بخش امنیت سایت