9:45 1403/03/31

گروه خبری: خراسان رضوی

صافی نیوز / روان آب های کوچه ها به انتهای کوچه و مقصدی نامناسب در منطقه ای که معلوم نیست چه عواقبی برای بهداشت محیط و جامعه خواهد داشت هدایت می شود.
صافی نیوز / معاون فرهنگی، اجتماعی و زیارت استاندار خراسان رضوی گفت: ۹ میلیون و ۴۹۲ هزار و ۴۱۴ زائر نوروزی از پانزدهم اسفندماه پارسال تا پایان یازدهم فروردین ماه سال جاری وارد مشهد شده‌اند.
صافی نیوز / معاون هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری خراسان رضوی از سفر بیش از ۵ میلیون زائر به مشهد از ۱۵ اسفند ماه خبر داد.
عین اللهی:
صافی نیوز / وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: موج هشتم کرونا در روزهای پایانی اسفند ماه امسال با تاخیر وارد کشور شده است.
صافی نیوز / مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی از مسمومیت تعدادی از دانش آموزان یک مدرسه در مشهد خبر داد.
صافی نیوز / معاون دادستان مرکز خراسان رضوی گفت: برای نخستین بار در کشور با پیگیری‌های قضایی و صدور رأی دادگاه، مسوولان کشور موظف به عذرخواهی از خانواده کودک مقتول در مشهد شدند.
صافی نیوز / اداره کل بهزیستی خراسان رضوی با صدور اطلاعیه‌ای پیرامون پرونده ضرب و شتم یک فرد دارای معلولیت ذهنی در شهرستان تایباد از بازداشت چهار نفر در این پرونده گزارش داده است.
صافی نیوز / روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مشهد در اطلاعیه‌ای حضور تیم های ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان خراسان رضوی برای ارزیابی و بازرسی از نحوه پوشش پرسنل و دانشجویان را تایید کرد.
صافی نیوز / دادستان عمومی و انقلاب تایباد گفت: پس از این که عوامل یک مرکز نگهداری از معلولان این شهر یکی از آنها را ضرب و شتم کردند که منجر به صدمه دیدن این فرد شد مراجع قضایی این شهرستان با تشکیل پرونده ای به این موضوع ورود کردند.
صافی نیوز / دکل مخابراتی که آشیانه شاهین و جوجه‌هایش شد!
لیست تغییرات و بروز رسانی ها
1403
31 اردیبهشت
نسخه 1.2
  1. بهبود صفحه نمایش خبر
  2. اضافه شدن خبرهای مرتبط
  3. اضافه شدن خبرهای پیشنهادی
23 اردیبهشت
نسخه 1.1
  1. اضافه شدن پخش شبکه های تلویزیونی و رادیویی
  2. بهبود سرعت سایت
  3. بهبود پنل خبرنگاران
22 اردیبهشت
نسخه 1
  1. طراحی و پیاده سازی صفحات سایت شامل: صفحه اصلی، صفحه مشاهده خبر، صفحه آرشیو مطالب، صفحه آرشیو هشتک ها، صفحه اخبار تصویری، صفحه آرشیو اخبار تصویری
  2. طراحی و پیاده سازی هدر و فوتر سایت
  3. راه اندازی بخش امنیت سایت