10:34 1403/03/31
صافی نیوز/ نظام احسن به این معنا بوده که عالم مخلوق، بهترین شکل ممکن خلقت است. هر علمی که در آن استدلال به کار رفته باشد نیازمند منطق است.
صافی نیوز/ انضباط شخصی به توانایی فرد برای کنترل رفتار و اعمال خود برای رسیدن به هدف یا حفظ استاندارد رفتار معین باز می گردد.
موضوعات مهم
هیچ موضوع مهمی تعریف نشده است
صافی نیوز/ اثر بخشی یک سازمان به چار چوب بندی خط مشی ها و رویه های مناسب بستگی دارد که به تحقق اهداف و مقاصد سازمان در محیط در حال تغییر کمک می کند.
صافی نیوز / سازمان ها باید دانش خود را در مورد حاکمیت سازمانی افزایش دهند و هدف اصلی و تأثیر سیاست های محل کار بر فرهنگ محل کار خود را بررسی کنند.
صافی نیوز / اگر از کودک بخواهید به یکباره ناخن جویدن را کنار بگذارد وقت خود را تلف کرده‌اید به این دلیل که عمل مذکور ناخودآگاه بوده و پاسخی به استرس‌هاست. شما تنها می‌توانید، زمان این عادت را زیرکانه محدود کنید تا به تدریج آن را به صفر برسانید.
صافی نیوز / کشورها باید از مطالعات اندیشمندان در این زمینه استفاده و نمونه برداری کنند چرا که برای بقای بشر به آن نیاز است. در واقع مدیریت محیط زیست توسط قانون ضرورت و اهمیت پیدا می کند.
صافی نیوز / به ‌عنوان راه ‌حل پیشرو ارتباطات تجاری در دنیا، ‌باید که متعهد به اتصال تیم ‌ها، مشتریان و تامین ‌کنندگان از طریق راه‌ حل‌ های نرم ‌افزاری و مشارکت‌ های شبکه باشیم.
صافی نیوز / یک طرح معمولاً هر نمودار یا فهرستی از مراحل با جزئیات زمان و منابع است که برای دستیابی به یک هدف برای انجام کاری استفاده می شود. معمولاً به عنوان مجموعه ای زمانی، از اقدامات در نظر گرفته شده، در نظر گرفته می شود که از طریق آنها انتظار می رود به هدفی دست یابد.
صافی نیوز / جلبک دریایی حاوی طیف وسیعی از مواد معدنی بوده که به راحتی ضمن تجزیه در بدن، ممکن است برای کسی خوب باشد که باید در رژیم غذایی خود آنرا بگنجاند. خوردن جلبک دریایی ممکن است به عملکرد تیروئید، سلامت قلب، کاهش وزن و موارد دیگر کمک کند.
صافی نیوز/ کاربران اپل ویژن پرو از سردرد و گردن درد به واسطه استفاده از این دستگاه خبر می‌دهند.
صافی نیوز / افزایش دزدی دریایی، تجارت بین المللی را تهدید می کند و سوالات پیچیده ای را ایجاد می کند و تنها راه برای پایان دادن به این بلا، پاسخ تهاجمی است.
صافی نیوز / در دنیای مدیریت سازمانی، هنر هماهنگ کردن منابع، افراد و فرآیندها باعث موفقیت می شود.
لیست تغییرات و بروز رسانی ها
1403
31 اردیبهشت
نسخه 1.2
  1. بهبود صفحه نمایش خبر
  2. اضافه شدن خبرهای مرتبط
  3. اضافه شدن خبرهای پیشنهادی
23 اردیبهشت
نسخه 1.1
  1. اضافه شدن پخش شبکه های تلویزیونی و رادیویی
  2. بهبود سرعت سایت
  3. بهبود پنل خبرنگاران
22 اردیبهشت
نسخه 1
  1. طراحی و پیاده سازی صفحات سایت شامل: صفحه اصلی، صفحه مشاهده خبر، صفحه آرشیو مطالب، صفحه آرشیو هشتک ها، صفحه اخبار تصویری، صفحه آرشیو اخبار تصویری
  2. طراحی و پیاده سازی هدر و فوتر سایت
  3. راه اندازی بخش امنیت سایت