صافی نیوز

گروه: اجتماع
سفرهای نوروزی
صافی نیوز / فرمانده کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران گفت: از آغاز تعطیلات نوروزی تا کنون میزان سفر در سراسر کشور نسبت به مدت مشابه پارسال۲۶درصد رشد و در خراسان رضوی ٢٨ درصد رشد دارد.
احمدرضا رادان
صافی نیوز / احمدرضا رادان، رییس پلیس کشور ضمن تشریح جزییات رزمایش نوروزی پلیس در سطح کشور، گفت: در کل کشور بالغ بر ۲۵۰ هزار نیرو به‌کارگیری شده که بتوانند در حوزه‌های جاده و شهر، در حوزه کنترل بهتر مرزها و در حوزه انتظامی که به طور خاص برای مقابله با سرقت است، ماموریت‌شان را انجام دهند.
کرونا
صافی نیوز / مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت بهداشت اعلام کرد: کرونا در ۲۴ ساعت گذشته، جان ۱۹ نفر از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در کشور را گرفت و در این مدت ۹۴۲ بیمار جدید شناسایی شد.
پلیس
صافی نیوز / فرمانده انتظامی شهرستان ورامین گفت: مردم با توجه نزدیک شدن به روزهای پایان سال با رعایت نکات ایمنی و عمل به توصیه های پلیسی سارقان را در رسیدن به اهداف پلید خود ناکام بگذارند.
رتبه بندی معلمان مدارس
صافی نیوز / سال ۱۴۰۱ سال اول اجرای قانون نظام رتبه‌بندی معلمان بود و در واپسین روزهای اسفندماه اعلام شد که همه معلمان رتبه قطعی خود را دریافت کرده‌اند و پرداخت حقوق‌ها از ابتدای سال آینده بر اساس احکام قطعی رتبه‌بندی انجام خواهد شد.