صافی نیوز

گروه: آموزش و پرورش
وزارت آموزش و پرورش
صافی نیوز / وزارت آموزش و پرورش اعلام کرد که اشکال در پرداخت حقوق اسفندماه به دلیل خطای نرم افزاری بوده و مابه التفاوت حقوق‌های واریزی پرداخت خواهد شد.
رتبه بندی معلمان مدارس
صافی نیوز / سال ۱۴۰۱ سال اول اجرای قانون نظام رتبه‌بندی معلمان بود و در واپسین روزهای اسفندماه اعلام شد که همه معلمان رتبه قطعی خود را دریافت کرده‌اند و پرداخت حقوق‌ها از ابتدای سال آینده بر اساس احکام قطعی رتبه‌بندی انجام خواهد شد.
صافی نیوز / وزیر آموزش و پرورش در پاسخ به اینکه آیا اکنون بحث تداوم آموزش‌ها به صورت مجازی(غیرحضوری) به دلیل اتفاقات اخیر مطرح نیست؟ اظهار کرد: هنوز خیر، در جلسه روز گذشته با سران به این تصمیم نرسیدیم.
رتبه بندی معلمان مدارس
صافی نیوز / معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه طبق آیین‌نامه اجرایی قانون نظام رتبه‌بندی، معلمان ۱۰ روز فرصت برای اعتراض به رتبه‌هایشان دارند اظهار کرد: اعتراضات در هیئت ممیزه استان و یا در هیئت ممیزه مرکزی انجام می‌شود.
صافی نیوز / وزارت آموزش و پرورش درباره ابهامات پیش آمده پیرامون فروش مدارس خیر ساز یا نیمه تکمیل در قالب طرح مولدسازی دارایی‌های دولت توضیحاتی داد.
صافی نیوز / وزیر آموزش و پرورش گفت: فرزندم مدرسه دولتی درس می‌خواند اما یکبار از مدرسه تماس نگرفته‌اند که ببینند چه کاری می‌توانم برای مدرسه انجام دهم. 
رتبه بندی معلمان مدارس
صافی نیوز / اجرای قانون نظام رتبه‌بندی معلمان طی چندماه اخیر با فراهم شدن زیرساخت‌های فنی و طی مراحل گوناگونی اعم از بارگذاری مستندات از سوی‌ معلمان و تایید مدارک توسط مدیران مدارس وارد فاز عملیاتی شده و اکنون فرایند تعیین رتبه‌ نهایی معلمان در قالب این قانون در جریان است.