امروز: شنبه، ۹ مهر ۱۴۰۱ ۲۲:۲۷

انقلاب اسلامی با وجود ریزش‌ها رویش‌های زیادی داشته است/ جوانان زبان فضای مجازی را بشناسند

صافی – عضو شورای فضای مجازی گفت: ریزش نیروهای انقلابی که روزی پیشگام بوده‌اند، ناراحت کننده است ولی این ریزش‌ها طبیعی است.

عزت الله ضرغامی در جمع دانشجویان دانشگاه مراغه اظهار داشت: انقلاب اسلامی با اینکه ریزش‌هایی داشته ولی رویش‌های آن بیشتر از ریزش‌هایش بوده است.

وی اضافه کرد: انقلاب اسلامی براساس آنچه برخی‌ها فکر می‌کنند، زنده است و آنهایی که از انقلاب بریده‌اند، در ادامه انقلاب‌گری بی‌بصیرت شده‌اند.

ضرغامی تصریح کرد: با وجود بریدن برخی انقلابی‌ها، امروز جوان انقلابی و با بصیرت بسیاری پای انقلاب ایستاده‌اند و خواهند ایستاد.

وی با اشاره به پیشرفت‌های پس از انقلاب گفت: پس از انقلاب اسلامی، در ایجاد زیرساخت‌ها، تامین امکانات آب، برق، گاز و تلفن برای مناطق محروم براساس آمارهای جهانی پیشرفت خوبی در کشور صورت گرفته است.

عضو شورای مجازی در ادامه، خطاب به جوانان فعال فضای مجازی خاطرنشان ساخت: جوانان اگر می‌خواهند در فضای مجازی فعالیت داشته باشند، باید زبان آن را بشناسند.

وی افزود: فضای مجازی با وجود خطرات، فرصتی مناسب برای انعکاس دیدگاه‌ها، نظرات و مطالب است.

ضرغامی ادامه داد: فضای مجازی بهترین محل برای جوانان جهت بیان دیدگاه‌ها و نظرات است و آشنایی با زبان این فضا نیازمند مهارت است.

وی گفت: کسانی که با این فضا آشنایی دارند، بهتر می‌توانند دیدگاه‌های خود را بیان و منعکس کنند.

ضرغامی یادآور شد: کسانی که استعداد دارند از فعالیت در فضای مجازی ترس نداشته باشند و فعالیت منطقی در این فضا بسیاری از مشکلات جامعه را برطرف خواهد کرد.

عضو شورای فضای مجازی افزود: در کشور هیچ‌کس طرفدار بستن فضای مجازی نیست.

اخبار مرتبط
دیدگاه شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط سردبیران در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.