صافی نیوز

گروه: مجله صافی
میترا حجاز
صافی نیوز / میترا حجار نویسنده و بازیگر سینما و تلویزیون که که این روزها به فعالیت در حوزه محیط زیست می پرداخت دستگیر شد.
صافی نیوز / بشر همواره به دنبال یافتن راهی برای افزایش عمر بوده و برخی می‌گویند که قدمت جستجوی راز طول عمر به اندازه قدمت زندگی خود بشر روی این کره خاکی است.
صافی نیوز / با تحولات در هوش مصنوعی ، روش جدید زندگی بشر و همچنین موضوع مسائل زیست محیطی، بسیاری از مشاغل از بین خواهند رفت و بسیاری از مشاغل رونق خواهند گرفت.
فنلاند
صافی نیوز / فنلاند برای پنجمین سال متوالی از سوی یک نهاد زیر محجموعه سازمان ملل متحد به عنوان «خوشبخت‌ترین کشور جهان» انتخاب شد.
صافی نیوز/ پل جدید (هنگ کنگ_جوهای _   ماکائو) طولانی ترین پل دریایی در سراسر جهان است که هنگ کنگ، جوهای و ماکائو را به هم متصل می‌کند.
صافی نیوز / زنی بود با لباسهای کهنه ، و نگاهی مغموم . وارد خواربارفروشی محله شد و با فروتنی از صاحب مغازه خواست کمی خواروبار به او بدهد . به نرمی گفت شوهرش بیمار است و نمیتواند کار کند و سه بچه اش بی غذا مانده اند.
مهاجرت
صافی نیوز/ تازه‌ترین گزارش‌ها از میزان تلفات ثبت شده در حوادثی که با مهاجرت غیرقانونی به اروپا مرتبط است از جان باختن دست کم ۲۹ هزار نفر حکایت دارد.
استارلینک
صافی نیوز / شرکت فضایی اسپیس ایکس از خدمات دسترسی به اینترنت پرسرعت جدید خود تحت نام RV in motion رونمایی کرده است. مشتریان SpaceX می‌توانند پس از خرید این سرویس نه‌چندان ارزان‌قیمت امکان اتصال به اینترنت پرسرعت و با تأخیر پایین استارلینک را در خودروهای در حال حرکت داشته باشند.
ویتامین
صافی نیوز / اگر از ویتامین ها و مکمل های مختلفی استفاده می کنید، احتمالاً مطمئن نیستید که آیا می توانید آن ها را باهم مصرف کنید یا خیر. و با اینکه برای بهره مندی از ویتامین ها و مواد معدنی همیشه بهتر است از مواد غذایی استفاده کنیم، اما گاهی مکمل ها می توانند خلأهایی که در رژیم غذایی ما وجود دارد را پر کنند. بنابراین حالا تعدادی ویتامین و مکمل دارید (که حتماً باید توسط پزشک تجویز شده باشند) و نمی دانید که بهترین روش برای مصرف آن ها چیست.