امروز: پنج شنبه، ۱۴ مهر ۱۴۰۱ ۱۳:۴۴

صافی – امام جمعه موقت مراغه با اشاره به سخنان اخیر رئیس جمهوری آمریکا که دلیل خروج نیروهای نظامی اش از سوریه را شکست داعش عنوان کرد گفت: آمریکا حامی اصلی داعش و گروه های تکفیری در منطقه بوده و شکست داعش به برکت حضور و مجاهدت های مدافعان حرم و جبهه مقاومت بوده است.

حجت الاسلام حمید محمدی راد در خطبه های نماز جمعه مراغه افزود: این کشور برای جلوگیری از بی آبرویی بیشتر و حضور ناموثر در سوریه اقدام به خروج نیروهای خود از سوریه کرده است.

وی همچنین با اشاره به حادثه دلخراش آتش سوزی در مدرسه ای در زاهدان گفت: در این حادثه متاسفانه چند دانش آموز بی گناه فوت کردند و این در حالی است که بیشترین عامل موثر در بروز این حادثه عامل انسانی بوده و از این رو توجه و پشیگیری مسئولان در امر ضروری است.

حجت الاسلام محمدی راد با تبریک ولادت باسعادت حضرت عیسی (ع) افزود: آن حضرت پیام آور مهر و رحمت و از پیامبران بزرگ الهی بوده و سیره ایشان باید مورد توجه و اهتمام پیروان واقعی مسیحیت قرار گیرد.

وی با اشاره به سالروز تاسیس نهضت سوادآموزی ادامه داد: این نهاد با تدبیر امام راحل برای رفع مشکل بی سوادی در جامعه پایه گذاری شد.

وی اضافه کرد: نهضت سوادآموزی از زمان تاسیس خود گام های بزرگی در ریشه کنی بی سوادی و سوادآموزی خانواده ها داشته و خدمات بسیاری کرده است.

اخبار مرتبط
دیدگاه شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط سردبیران در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار