حمایت تمام قد کردهای ایران از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

0 0

حمایت یک صدای مردم شهرهای مختلف کردنشین ایران اسلامی، از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، به دنبال بیانیه دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا، مبنی بر قراردادن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در لیست تروریستی، اتفاق افتاد.

به گزارش صافی نیوز، حمایتهای مردم سراسر استان کردستان و استان های کردنشین کشور، همصدا با سایر هموطنانمان همچنان ادامه دارد.

کردهای ایران، در شبکه های مختلف اجتماعی با انتشار تصاویر خود که حامل دست نوشته هایی در حمایت از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است، انزجار خود را از تصمیم گستاخانه دولت دونالد ترامپ اعلام کرده و ضمن اعلام همبستگی با رزمندگان غیور سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خطاب به دولتمردان آمریکایی اعلام کردند؛

من هم یک سپاهی هستم

دفاع تمام قد کردهای ایران از سپاه مردمی پاسداران باعث شد، اعضای بلند پایه گروهک های منحله کردی در فضای مجازی به این عده از شهروندان کرد زبان کشورمان، فحاشی کرده و آنها را تهدید به مرگ کنند.

بسیاری از شرکت کنندگان کرد زبان در پویش مردمی “من سپاهی ام”، از تهدیدات مکرر گروهکهای تروریست و ضد انقلاب خبر دادند و خطاب به آنها اعلام کردند که از هیچکدام از تهدیدات مزدوران ترامپ ابایی ندارند و همچنان اعلام می  کنند: ” من هم پاسدارم “.

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یک نهاد برآمده از متن مردم و دارای پایگاه اجتماعی گسترده در کشور بوده و این نهاد همواره مورد حمایت مردم ایران خصوصا کردهای ایران است که همواره قدردان سپاهیانی هستند که امنیت آنها را در مقابل گروهکهای ضد انقلاب در منطقه ایجاد کرده اند.

انتهای پیام/

ممکن است به این مطالب هم علاقمند باشید

نظر دهيد

لطفا نظر خودر ا بنويسيد..

متن پيام چيست؟

*

code