صافی نیوز

صافی نیوز / وزیر کشور گفت: مردم کردستان نگران امنیت خود نباشند و بدانند که نیروهای انتظامی با عاملان ناامنی برخورد کرده و خواهند کرد، و نگاه های خام اندیشانه آنها برچیده خواهد شد.
احمد وحیدی

به گزارش صافی به نقل از مهر، احمد وحیدی امروز سه شنبه (۱۹ مهرماه) در سفر خود به استان کردستان و در حاشیه بازید از تصفیه خانه سنندج، در جمع خبرنگاران اظهار کرد: متاسفانه در روزهای گذشته شاهد اغتشاشات و آشوب هایی در سطح شهر بوده ایم که اگرچه اندک بوده اما موجب مزاحمت برای مردم شده است.

وی، اغتشاشات را حمایت شده و طراحی شده توسط گروهک های تروریستی و تجزیه طلب کومله، دموکرات و پژاک دانست و افزود: این گروهک ها دارای سوابق و تاریخ بسیار بدی هستند؛ از مزدوری صدام گرفته تا مزدوری کشورهای دشمن ایران و رژیم صهیونیستی و جنایت های زیاد دیگری که در این سرزمین انجام می دهند.

وزیر کشور عنوان کرد: این گروهک ها تلاش کرده اند که در رابطه با اغتشاشات در کردستان برنامه ریزی کنند، اما مردم شریف کًرد که جایگاه برجسته ای در کشور و نظام دارند، به دنبال آرامش و امنیت و توسعه هستند و این نا امنی را بر نمی تابند.

وی ادامه داد: رییس جمهور در سفر خود به استان، مبالغ هنگفتی را برای پیشرفت این استان پیش بینی کرده اند که بخش هایی از آن تخصص یافته و بخش های دیگری نیز در حال انجام است؛ پروژه انتقال آب نیز از اقدامات دلسوزانه مسئولان استان است.

وحیدی، بیان کرد: اما دشمنان این مردم که می خواهند خود را دلسوز مردم معرفی کنند به دنبال جلوگیری از این توسعه و پیشرفت هستند و این چه دشمنی است که با مردم کًرد می شود؛ به هنگام توسعه و پیشرفت که نیازمند سرمایه گذاری سرمایه گذاران است اغتشاش ایجاد می شود.دشمنان می خواهند جوی را درست کنند که سرمایه گذار را فراری دهند و این به نفع هیچ کس نیست و فقط دشمنان و از این اقدام خوشحال می شوند.

به گفته وی، مسئولان شبانه روز با مردم هستند و برای توسعه کردستان دلسوزی می کنند در حالی که این گروهک ها در تلاش هستند که شهر را تخریب کنند و به آتش بکشند، خدمات و امکانات شهرداری را تخریب کنند، این وضعیت برای مردم کاملا مشخص است.

وزیر کشور تصریح کرد: مردم شریف کردستان و سنندج سال هاست که این گروهک ها را می شناسند و باید با حضور موثر خود در میدان این گروهک ها را به عقب برانند.

وی خاطرنشان کرد: مردم کردستان نگران امنیت خود نباشند و بدانند که نیروهای انتظامی با عاملان ناامنی برخورد کرده و خواهند کرد، و نگاه های خام اندیشانه آنها برچیده خواهد شد.

وحیدی یادآور شد: باید همه به فکر توسعه و پیشرفت باشیم و در کنار نیروهای امنیتی باشیم.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط
دیدگاه شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط سردبیران در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *