صافی نیوز

مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) استان قم از برگزاری پویش «دلگرمی احسان» و تهیه لوازم گرمایشی برای خانواده‌های نیازمند، به نام شهیدان زاهدلویی و مختار زاده در قم خبر داد.
بنیاد احسان

به گزارش صافی، احمد عبدی صبح امروز مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) استان قم در گفت‌وگویی خبری، عنوان کرد: با توجه رسیدن فصل زمستان و هم‌زمان با اوج‌گیری سرما در سراسر کشور و برای حمایت از خانواده‌های کم برخوردار جامعه، ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در نظر گرفت تا پویشی را با تهیه و توزیع لوازم گرمایشی بین خانواده‌های نیازمند تدارک ببیند.

وی با اشاره به اینکه بیش یک میلیارد ریال برای تهیه لوازم گرمایشی در قم هزینه شده است، بیان کرد: این پویش با عنوان «دلگرمی احسان» همزمان در سراسر کشور و در استان قم با نام و یاد شهید «مهدی زاهدلویی» و شهید «حسن مختار زاده» برپا شده و این لوازم تهیه و در حال توزیع بین خانواده‌های محروم استان است.

مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام (ره) استان قم با تأکید بر اینکه شأن و کرامت خانواده‌ها در اهدای این وسایل گرمایشی حفظ می‌شود، گفت: خانواده‌های نیازمند توسط گروه‌های جهادی و نهادهای حمایتی استان شناسایی شده‌اند و با همکاری گروه‌های مردمی همکار لوازم گرمایشی توزیع می‌شود.

عبدی خاطر نشان کرد: در ماه گذشته نیز طی رزمایشی بیش از ۱۰۰ تن گوشت مرغ و مواد غذایی پروتئینی بین ۲۵ هزار خانواده کم برخوردار، توسط ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) استان قم توزیع شده است.

انتهای پیام /

اخبار مرتبط
دیدگاه شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط سردبیران در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *