استفاده دانشگاه آزاد از سوپرکامپیوتر آکادمی علوم کشور آذربایجان

0 4

پروفسور توفیق کاظم‌اف مدیرکل انیستیتو IT، پروفسور فریدون آقایوف مدیرکل انیستیتو مجازی آکادمی ملی علوم آذربایجان و هیأت همراه صبح امروز در بدو ورود به دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز در جلسه هیأت رئیسه این دانشگاه حضور یافته و در زمینه بررسی همکاری‌های مشترک گفتگو کردند.

محور اصلی این نشست، بررسی و صدور مجوز استفاده دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان‌شرقی از سوپرکامپیوتر آکادمی ملی علوم آذربایجان بود و واحد تبریز آمادگی خود را برای کمک به امنیت شبکه آکادمی آذربایجان اعلام کرد.

راه‌اندازی مرکز رباتیک و آموزش رباتیک در آذربایجان

مطالب پیشنهادی برای شما

انتقاد امام جمعه تبریز از گرانی ها

در این جلسه، طرفین نسبت به برگزاری همایش‌ها و کنفرانس‌های بین‌المللی مشترک و نیز برگزاری کارگاه‌های آموزشی مشترک برای اعضای مؤسسه‌ طرفین اقدام کنند. دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز نیز باید در راستای راه‌اندازی مرکز رباتیک و آموزش رباتیک در آذربایجان اقدام لازم را انجام دهد.

در این نشست مقرر شد پیش‌نویس تفاهمنامه‌ همکاری‌های مشترک توسط امور بین‌الملل واحد تبریز تنظیم و به طرف مقابل برای بررسی و تصمیم‌گیری ارسال شود.

مسئولان آکادمی آذربایجان در سفر به واحد تبریز، از دیتاسنتر و مراکز تحقیقاتی بازدید کردند و در نشست تخصصی اعضای هیأت علمی گروه آموزشی و مدیران اجرایی فناوری اطلاعات این دانشگاه حضور یافتند.

ممکن است به این مطالب هم علاقمند باشید

نظر بدهيد

لطفا نظر خودر ا بنويسيد..

متن پيام چيست؟

*

code

امارگیر وبلاگامارگیر سایتتقویم و ساعت
مشاهده آمار وبسایت