مسی فوتبال ساحلی ایران:

امیدوارم رتبه نخست جهان را از چنگ برزیل خارج کنیم

صافی - بازیکن تیم ملی فوتبال ساحلی می‌گوید که هدف آنها قهرمانی در آسیا و حضور در جام جهانی است تا بتوانند رتبه نخست دنیا را از چنگ برزیل خارج کنند.

مسلم مسی‌گر درباره شرایط تیم ملی فوتبال ساحلی پیش از مسابقات جام بین قاره‌ای و برگزاری اردوی این تیم در پرتغال اظهار داشت: خوشبختانه در شرایط بازی به تیم ملی می‌آییم و از نظر بدنی و فنی آمادگی خوبی داریم. تیم ملی ما هم رتبه بسیار خوبی در دنیا دارد و امیدوارم اردوی پرتغال فرصتی برای جوان‌هایی باشد که به تیم ملی اضافه شده‌اند.

وی با اشاره به جوانگرایی در تیم ملی گفت: خدا را شکر جوانگرایی در تیم ملی به سرعت انجام می‌شود و اردوی پرتغال به پیشرفت این بازیکنان جوان کمک می‌کند. بازی‌های تدارکاتی این اردو هم مقدماتی برای حضورشان در جام بین قاره‌ای است. هدف اصلی ما مسابقات قهرمانی آسیاست که مقدماتی جام جهانی نیز محسوب می‌شود و هدف پیش‌روی ما هم حضور موفق در جام بین قاره‌ای است. امیدوارم بتوانیم روزی رتبه نخست جهان را که در چنگ برزیل است، به دست بیاوریم.

بازیکن تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان که پیش از این چند بار بازی‌های متعدد تیم ملی به دلیل مصدومیت از دست داده بود درباره شرایطش و اینکه آیا مشکل مصدومیت ندارد، تصریح کرد: خدا را شکر امسال در تیم پارس جنوبی شرایط خوبی داشتم و خوشبختانه مدت‌هاست مصدوم نشده‌ام. سه چهار سال پیش همیشه از ناحیه کشاله و همسترینگ مصدوم می‌شدم، اما یکی دو سالی می‌شود که شرایطم بهتر شده است. اکنون هم آماده مسابقات هستم و امیدوارم اکنون که پیراهن تیم ملی را به تن می‌کنیم، بتوانیم جوابگوی محبت ملت عزیز ایران باشیم.

مسی‌گر که در تمرینات تیم ملی او را مسی صدا می‌کنند درباره اینکه آیا تیم ملی شانس قهرمانی در جام بین قاره‌ای را دارد، گفت: تمام سعی و تلاش‌مان را می‌کنیم. با برنامه‌هایی هم که در کادرفنی آقای مارکو اوکتاویو و عباس هاشم‌پور دارند و برنامه‌ریزی‌های خوب خانم شهریاری در دپارتمان فوتبال ساحلی، امیدوارم بتوانیم قهرمان شویم. ما تمام تلاش‌مان را می‌کنیم و نتیجه دست خداست، اما قول می‌دهم از جان‌مان مایه بگذاریم.

انتهای پیام/