شاهین ایزدیار:

امیدوارم 6 طلا بگیرم تا کره جنوبی را در جدول مدالی بگیریم

صافی - شاهین ایزدیار، شناگر طلایی کشورمان در رقابت‌های پاراآسیایی ابراز امیدواری کرد که بتواند ۶ مدال طلا در این مسابقات به دست بیاورد.

شاهین ایزدیار پس از کسب نخستین مدال طلای کاروان ایران در مسابقات پاراآسیایی جاکارتا اظهار داشت: خیلی خوشحالم که توانستم در ماده غیرتخصصی خودم یعنی صد متر پروانه، مدال طلا بگیرم و اولین طلای کاروان ایران را کسب کنم. از استرس اینکه آیا می توانم در این ماده طلا بگیرم یا نه، دو شب نخوابیدم. خدا را شکر در اولین ماده طلا گرفتم و امیدوارم تعداد مدال‌های طلایم را به عدد 6 برسانم تا جایگاه کاروان ایران را ارتقا دهم و بالاتر از کره جنوبیدر جایگاه سوم مدالی مجموع برسیم.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا فکر می‌کرد بتواند به طلای بخش صد متر پروانه دست یابد یا خیر، گفت: روی کاغذ در حد و اندازه مدال طلا بودم، اما با توجه به شرجی بودن هوا در اندونزی، دو روز است که سرما خورده‌ام و نتوانستم رکورد خودم را بزنم. ماده اول هم مانند قلق‌گیری است. خیالم راحت شد و امیدوارم در روزهای آینده، طلاهای بعدی را کسب کنم.

شناگر کشورمان درباره اینکه قصد دارد مدال طلای خود را به چه کسی تقدیم کند، تصریح کرد: اولین مدال طلایم را به مهدی ضیایی، مربی خود تقدیم می‌کنم که زحمت زیادی برای من کشید.