حمید اسلامی:

برای کسب دو مدال طلا به جاکارتا آمده‌ام

صافی - دونده دوی استقامت نابینایان برای بدست آوردن دو نشان طلای سومین دوره مسابقات پاراآسیایی در جاکارتا بسیار امیدوار است.

حمید اسلامی دونده دوی استقامتی نابینایان اظهار داشت: در این دوره بدن بسیار آماده‌تری دارم و نسبت به دوره گذشته رقابت‌ها در اینچئون، از شرایط بهتری برخوردارم.

اسلامی با اشاره به اینکه در این دوره از مسابقات در ماده‌های 1500 و 5000 متر به مصاف رقیبان خود خواهد رفت بیان داشت: در بازی های 2014 اینچئون توانستم در این دو ماده، دو مدال نقره بدست آورم اما با شرایط بهتری که در این دوره دارم، برای کسب دو طلای 1500 و 5000 به جاکارتا آمده‌ام.

وی افزود: جدیترین رقبای من 3 نماینده از ژاپن است که یکی از آنها دارنده مدال برنز پارالمپیک است. همچنین حریف چینی من عنوان قهرمانی پارالمپیک را در کارنامه خود دارد.

اسلامی با اشاره به رکورد های فعلی خود در مقایسه با سایر رقبا گفت: در دوی 1500 متر رکورد من از نفر دوم آسیا حدود 5 ثانیه بیشتر است اما در دوی 5000 متر، با رقیب ژاپنی هر دو رکورد 15 دقیقه و 55 ثانیه داریم و رقابت دوی 5000 متر بسیار نفسگیر خواهد بود. اما در دوی 1500 متر شانس مدال طلای من بسیار بیشتر است.

دونده دوی استقامتی نابینایان کشورمان در پایان عنوان کرد: حدود یک سال است که از خانواده دور هستم و زیرنظر آقای سجاد مرادی سخت در حال تمرین هستم و امیدوارم بتوانم مزد زحمات خود را بگیرم.

حمید اسلامی که اهل شهرستان بروجن استان چهارمحال و بختیاری است، روز پنجشنبه 19 مهر در دوی 1500 متر و روز جمعه 20 مهر در دوی 5000 متر به مصاف حریفان خود خواهد رفت.