امروز: شنبه، ۹ مهر ۱۴۰۱ ۲۱:۱۹

مشکل بیمه تکمیلی ایثارگران حل شد

صافی – رئیس فراکسیون ایثارگران مجلس از حل مشکل قطع بیمه تکمیلی ایثارگران خبر داد و گفت: هر دستگاهی موظف به اختصاص اعتبار بیمه تکمیلی شاغلان خود شد.

حسن نوروزی درباره قطع بیمه تکمیلی ایثارگران، اظهار کرد: با پیگیری‎های صورت گرفته مشکل بیمه تکمیلی ایثارگران حل و مقرر شد هر دستگاهی برای بیمه تکمیلی ایثارگران خود اعتباری را به منظور برقراری مجدد بیمه شاغلان خود اختصاص دهد.

پیش از این پرداخت بیمه تکمیلی ایثارگران با بنیاد شهید و امور ایثارگران بود که پس از اینکه بنیاد شهید دچار کمبود اعتبارات شد این وظیفه در حال حاضر به وزارتخانه‌ها واگذار شد

نماینده مردم رباط کریم و بهارستان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه هر وزارتخانه به تناسب شاغلانش، خود اقدام خواهد کرد، افزود: پیش از این پرداخت بیمه تکمیلی ایثارگران با بنیاد شهید و امور ایثارگران بود که پس از اینکه بنیاد شهید دچار کمبود اعتبارات شد این وظیفه در حال حاضر به وزارتخانه‌ها واگذار شد.

وی ادامه داد: پرداخت بیمه تکمیلی ایثارگران بر اساس قانون خدمات جامع ایثارگران به عهده‌ دستگاه‌ها و وزارتخانه‌ها است و از این پس نیز قانون باید به درستی توسط دستگاه‌ها در خصوص ایثارگران اجرایی شود.

رئیس فراکسیون ایثارگران مجلس تصریح کرد: با تأمین اعتبار توسط سازمان برنامه ‌و بودجه ایثارگران این بیمه برقرار خواهد شد و شرایط پوشش این بیمه در وزارتخانه‌‎ها و دستگاه‌ها مانند بیمه تکمیلی درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران خواهد است.

اخبار مرتبط
دیدگاه شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط سردبیران در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.