رحمانی فضلی به مجلس می‌رود

صافی - عضو کمیسیون شوراهای مجلس از حضور وزیر کشور در جلسه فردای این کمیسیون خبر داد.

قاسم میرزایی نکو، از حضور عبدالرضا رحمانی فضلی، وزیر کشور در این کمیسیون خبر داد و گفت: براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده و و طبق دستورکار اعلامی کمیسیون، قرار است، وزیرکشور در جلسه فردا (سه‌شنبه 28 آذر) کمیسیون حضور یابد.

وی با بیان اینکه وزیر کشور برای پاسخ به سوال چند تن از وکلای‌ملت در کمیسیون حضور می‌یابد، افزود: برخی سؤالات نمایندگان مربوط به مسائل منطقه‌ای و حوزه‌های انتخابیه است و برخی از سوالات نیز مربوط به مسائل ملی است.

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس تصریح کرد: اگر پاسخ‌های وزیرکشور قانع کننده باشد، سوال از دستورکار خارج می‌شود، در غیر این صورت طرح سوال از وزیر کشور جهت رسیدگی در صحن، تقدیم هیئت رئیسه پارلمان می‌شود.

قرار بود وزیر در جلسه روز (سه‌شنبه 13 آذر) در جلسه کمیسیون حضور یابد اما به دلیل همراهی رئیس جمهور در سفر استانی به سمنان ، نتوانست در جلسه حضور یابد.

بر اساس این گزارش، وزیر کشور برای پاسخ به سوالات ولی‌الله نانواکناری نماینده بابلسر، پروانه مافی نماینده تهران ، مهدی برومندی نماینده مرودشت، ولی داداشی نماینده آستارا، سید کاظم دلخوش نماینده صومعه‌سرا، علی محمد مرادی نماینده قروه سید حسن حسینی شاهرودی نماینده شاهرود، محمد رضا امیر حسنخانی نماینده فردوس، حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده شاهین‌شهر، جبار کوچکی‌نژاد نماینده رشت و همچنین محمد حسن نژاد نماینده مرند در کمیسیون شوراهای مجلس حضور می‌یابد.