مدیر شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه ایلام:

سوخت‌رسانی در ایام اربعین در ایلام بدون وقفه انجام می‌شود

صافی - مدیر شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه ایلام گفت: سوخت رسانی در ایام اربعین بدون وقفه انجام می‌شود.

علی اصغر چاغروندی امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: پیش بینی لازم جهت تامین سوخت ایام اربعین با توجه جمعیت شناور استان ایلام، تامین شده است.

مدیر شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه ایلام گفت: ایلام از نظر تامین سوخت هیچ مشکلی نداشته و تامین فرآوردهای نفتی بدون وقفه در ایلام صورت می گیرد به طوری که جایگاه‌های عرضه سوخت به حد کافی دارای منابع سوخت برای شهروندان ایلامی هستند.

چاغروندی با اشاره به نبود بنزین سوپر در استان اعلام کرد: نبود بنزین سوپر به علت عدم تولید این فرآورده در پالایشگاه‌های کشور است که به محض تولید در استان ایلام این محصول همچون گذشته عرضه می‌شود.

وی به پیش بینی‌های تامین سوخت در ایام اربعین اشاره و خاطر نشان کرد: تلاش مستمر ناوگان حمل سوخت در استان ایلام باعث آن شده است که استان ایلام با کمبود هیچ فرآورده نفتی مواجه نشود.

مدیر شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه ایلام در ادامه افزود: افزایش کرایه حمل سوخت برای رانندگان حمل کننده پخش فرآوردهای نفتی ایلام، بیمه کامل کامیون‌ها از اقدامات انجام شده برای افزایش سطح رضایتمندی رانندگان انجام شده است.

چاغروندی به ذخیره انواع نفت گاز، بنزین، سوخت مورد نیاز بالگرد و هواپیما در استان برای ایام اربعین امسال اشاره کرد و گفت: به حد نیاز انواع مواد سوختی برای افزایش تردد اتوبوس‌ها، بالگرد و هواپیما و سایر مواد نفتی برای خودروهای سبک و سنگین در استان ایلام ذخیره و در ایام اربعین نگرانی برای تامین سوخت جایگاه‌های عرضه به زائران وجود ندارد.