مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی:

فراخوان جشنواره مطبوعات و رسانه‌های آذربایجان‎شرقی هفته آینده منتشر می‌شود

صافی - مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی از انتشار فراخوان جشنواره مطبوعات استان خبر داد و اظهار داشت: فراخوان ارسال آثار به جشنواره از هفته نخست دی ماه منتشر می‌شود.

محمد محمدپور عصر امروز در جمع خبرنگاران و اعضای خانه مطبوعات آذربایجان شرقی که در تالار خاقانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد، از انتشار فراخوان جشنواره مطبوعات استان خبر داد و اظهار داشت: فراخوان ارسال آثار به جشنواره از هفته نخست دی ماه منتشر می‌شود.

وی با اشاره به اینکه نمایشگاه آثار منتخب هم در حاشیه جشنواره برگزار می‌شود افزود: اختتامیه جشنواره مطوبعات و رسانه‌های استان نیز پس از داوری در مراحل مختلف، در اسفندماه برگزار خواهد شد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی از فعالیت ۴۱۲ رسانه مجوزدار در حوزه مکتوب و مجازی در استان خبر داد و گفت: حدود ۱۲ رسانه و نشریه جدید هم در این هفته مجوز فعالیت را دریافت کردند.

محمدپور با بیان اینکه معتقدم با افزایش کمیت، رقابت افزایش می‌یابد، خاطرنشان کرد: اقتصاد فرهنگ و هنر باید بیش از این رونق یابد و در این مسیر تشکل‌های صنفی به ویژه خانه مطبوعات باید برنامه‌ریزی و اقدام کنند.

انتهای پیام/