امروز: پنج شنبه، ۱۴ مهر ۱۴۰۱ ۱۴:۱۰

صافی – مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی از انتشار فراخوان جشنواره مطبوعات استان خبر داد و اظهار داشت: فراخوان ارسال آثار به جشنواره از هفته نخست دی ماه منتشر می‌شود.

محمد محمدپور عصر امروز در جمع خبرنگاران و اعضای خانه مطبوعات آذربایجان شرقی که در تالار خاقانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد، از انتشار فراخوان جشنواره مطبوعات استان خبر داد و اظهار داشت: فراخوان ارسال آثار به جشنواره از هفته نخست دی ماه منتشر می‌شود.

وی با اشاره به اینکه نمایشگاه آثار منتخب هم در حاشیه جشنواره برگزار می‌شود افزود: اختتامیه جشنواره مطوبعات و رسانه‌های استان نیز پس از داوری در مراحل مختلف، در اسفندماه برگزار خواهد شد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی از فعالیت ۴۱۲ رسانه مجوزدار در حوزه مکتوب و مجازی در استان خبر داد و گفت: حدود ۱۲ رسانه و نشریه جدید هم در این هفته مجوز فعالیت را دریافت کردند.

محمدپور با بیان اینکه معتقدم با افزایش کمیت، رقابت افزایش می‌یابد، خاطرنشان کرد: اقتصاد فرهنگ و هنر باید بیش از این رونق یابد و در این مسیر تشکل‌های صنفی به ویژه خانه مطبوعات باید برنامه‌ریزی و اقدام کنند.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط
دیدگاه شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط سردبیران در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار