صافی نیوز

گروه: سلامت
صافی نیوز/ قانون بیان می‌کند که هرگز نمی‌توان تنباکو را به افرادی که در اول ژانویه 2009 یا بعد از آن متولد شده‌اند فروخت – و از این پس، حداقل سن برای خرید سیگار همچنان بالا و بالاتر خواهد رفت.
بستری کودکان
صافی نیوز / به این دلیل که ما زمان بیشتری را در داخل خانه با افراد دیگر می گذرانیم و ویروس ها در هوای خشک بهتر زنده می مانند. اما اینکه آیا هوای سرد و مرطوب زمستان ممکن است واقعاً سیستم ایمنی بدن ما را تضعیف کند.
کرم ضد آفتاب
صافی نیوز / کرم ضد آفتاب برای تعطیلات ضروری است – واقعیتی که بسیاری از ما به سختی یاد گرفته ایم.
صافی نیوز / بشر همواره به دنبال یافتن راهی برای افزایش عمر بوده و برخی می‌گویند که قدمت جستجوی راز طول عمر به اندازه قدمت زندگی خود بشر روی این کره خاکی است.
ویتامین
صافی نیوز / اگر از ویتامین ها و مکمل های مختلفی استفاده می کنید، احتمالاً مطمئن نیستید که آیا می توانید آن ها را باهم مصرف کنید یا خیر. و با اینکه برای بهره مندی از ویتامین ها و مواد معدنی همیشه بهتر است از مواد غذایی استفاده کنیم، اما گاهی مکمل ها می توانند خلأهایی که در رژیم غذایی ما وجود دارد را پر کنند. بنابراین حالا تعدادی ویتامین و مکمل دارید (که حتماً باید توسط پزشک تجویز شده باشند) و نمی دانید که بهترین روش برای مصرف آن ها چیست.
ویتامین
صصافی نیوز / آنتی‌اکسیدان‌ها برای سلامتی حیاتی هستند زیرا به جلوگیری از آسیب سلولی ناشی از ترکیبات ناپایدار به نام رادیکال‌های آزاد کمک می‌کنند.
مرکبات
صافی نیوز / مصرف منظم میوه‌های خانواده مرکبات سیستم ایمنی بدن را تقویت کرده و علاوه بر آنکه از شما در برابر ابتلا به برخی بیماری‌های واگیردار تنفسی محافظت می‌کند، می‌تواند ما را مقابل سرطان‌ها نیز محافظت کند.