صافی نیوز

گروه: فناوری
استارلینک
صافی نیوز / شرکت فضایی اسپیس ایکس از خدمات دسترسی به اینترنت پرسرعت جدید خود تحت نام RV in motion رونمایی کرده است. مشتریان SpaceX می‌توانند پس از خرید این سرویس نه‌چندان ارزان‌قیمت امکان اتصال به اینترنت پرسرعت و با تأخیر پایین استارلینک را در خودروهای در حال حرکت داشته باشند.
صافی نیوز/ گسترش روز افزون فعالیت‌ها در دنیای مجازی و روابط مبتنی بر آن، ما را با مسائل تازه‌ای مواجه کرده است. از جمله تنظیم روابط با دوستان مجازی و کنترل و مدیریت احساس‌هایی که از این گونه روابط به ویژه غم و اندوه حاصل از آن می شود.
صافی نیوز/ برای مثال رفتن به رستوران را در نظر بگیرید. اکنون از روبات ها به عنوان پیشخدمت و کارکنان نظافتچی استفاده می شود، اما یک رستوران در پاریس وجود دارد که از دستور العمل متفاوتی برای اتوماسیون استفاده می کند.
بیت کوین
صافی نیوز/ بیت کوین از زمان آغاز به کارش در سال ۲۰۰۹ بحث برانگیز بوده است، همان طور که ارزهای رمزنگاری شده بعدی که پس از آن به وجود آمدند.
اینترنت
صافی نیوز / یک دادگاه تجدیدنظر در آمریکا تصمیم کمیسیون فدرال ارتباطات (FCC) این کشور جهت تایید برنامه اسپیس ایکس برای ارسال ماهواره های اینترنتی استارلینک به مدار زمین را تعلیق کرد.
صافی نیوز / متاورس – در حال حاضر، همه آن چیزی است که هر کسی می تواند در مورد آن صحبت کند، چه آنلاین باشد و چه آفلاین. ممکن است به نظر یک کلمه کلیدی جدید باشد.
اینترنت
صافی نیوز / دان اسکارف، بنیانگذار شرکت جدیدی که راهی برای باز کردن قفل مکالمه برای افراد ناشنوا و کم شنوا پیدا کرده است، می‌گوید این ایده در کریسمس سال گذشته با خانواده‌اش به ذهنش خطور کرد.