صافی نیوز

گروه: گردشگری
لاله های واژگون
صافی نیوز / دشت لاله های واژگون لرستان یکی از جاذبه های طبیعی لرستان است
رصد خانه مراغه
صافی نیوز / رصدخانه مراغه که حدود ۷۶۴ سال قبل توسط خواجه نصیرالدین طوسی و با کمک دیگر اندیشمندان در مراغه بنا نهاده شده، در دوره‌های پس از ایلخانی شکوهش را به تدریج از دست داد و اکنون رمز و رازهای بسیاری در دل پیر خود دارد که باز کردن قفل این رازها نیازمند کاوش‌های باستانی‌شناسی است.
سفید کوه
صافی نیوز / سفید کوه لرستان به مجموعه کوه هایی با بیشترین ارتفاع در خرم آباد، سلسله و چگنی گفته می‌شود.
مناره آجری
صافی نیوز / مناره اجری یکی از آثار تاریخی و گردشگری در شهر خرم آباد است که امروزه توجه گردشگران زیادی را به خود جلب می‌کند.
تنک شیرز
صافی نیوز / تنگه شیرِز نگین سبز لرستان دره‌ای بکر و دست نخورده است که در شمال باختری شهرستان کوهدشت در استان‌ لرستان واقع شده است.
صافی نیوز/ شاخص هزینه زندگی ، داده‌ها را برای هر کشور در اروپا گردآوری کرده است. آنها میانگین اجاره، هزینه مواد غذایی، و قیمت آب و برق و سرگرمی را به خود اختصاص دادند.
صافی نیوز / تغییر روش سفر یکی از بهترین راه‌ها برای کاهش ردپای کربن است. به گزارش یورواستار، پرواز از لندن به پاریس 14 برابر بیشتر از سفر با قطار دی اکسید کربن تولید می کند.
صافی نیوز/ مادرید یکی از شیک ترین شهرهای اروپا است. پایتخت اسپانیا با گالری‌های هنری مشهور جهان و صحنه‌های غذایی پررونق، مقصد مناسبی برای استراحت طولانی‌تر یا اقامت آخر هفته است.
صافی نیوز/ برخی مکان ها در اروپا به اجرای «مالیات گردشگری» در سال 2023 متوسل شدند و برخی دیگر برنامه‌هایی برای معرفی آن در سال جاری دارند.
صافی نیوز/ برای سومین بار در پنج سال گذشته، وین رتبه نخست را در شاخص زیست پذیری جهانی 2022، گزارش سالانه منتشر شده توسط واحد اطلاعات اقتصاد به دست آورد.