امروز: یکشنبه، 25 سپتامبر 2022 19:07

مدیریت غلط برخی از ‌آقایان مشکلات اقتصادی را برای مردم به وجود آورد‌

صافی – نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی با بیان اینکه ‌مشکلات معیشتی سبب شده اداره زندگی برای قشر آسیب‌پذیر‌ سخت شود، گفت: مدیریت غلط اقتصادی برخی از آقایان مشکلات اقتصادی را برای مردم به وجود آورده و بارها در این مورد به مسئولان تذکر داده بودیم‌.

آیت الله سید احمد علم الهدی، با اشاره به مشکلات معیشتی مردم اظهار داشت: ‌مشکلات معیشتی سبب شده اداره زندگی برای قشر آسیب‌پذیر‌ سخت شود و حتی ظرفیت گذران زندگی روزمره هم برای آنها وجود ندارد و نمی‌توانند با این درآمد، زندگی خود را اداره کنند.

وی با ‌‌بیان اینکه قطعاً همه مردم این گرانی‌ها را حس می‌کنند و به نظر من حتی این گرانی مافوق حس است، افزود: ‌وضعیت گرانی برای معیشت مردم دردسر ایجاد کرده ‌و از سوی دیگر اجناس گران است و ‌نوسان اقتصادی قدرت برنامه‌ریزی معیشتی را از مردم گرفته ‌و قشر آسیب‌پذیر و طبقه متوسط به پائین جامعه را مستأصل کرده است.

نماینده ولی فقیه در استان خراسان رضوی با اشاره به برخی مشکلات ‌اصناف و بازاریان تصریح کرد: ‌اگر از اقلیت اندک سرمایه‌دار که با تکاثر ثروت، خود را با هر شرایطی تطبیق می‌دهند بگذریم، بقیه مردم ‌‌زندگی‌شان فلج شده زیرا جنس و کالا باید دست به دست بچرخد و پول جایگزین شود و این مناسبات اکنون در بازار وجود ندارد و این رکود عظیمی را ایجاد کرده و اصناف و طبقه کسبه دچار مشکل در زندگی شده‌اند.

آیت‌الله علم‌الهدی با بیان اینکه این وضعیت جامعه را مضطرب کرده است، ادامه داد: ‌‌مدیریت غلط اقتصادی آقایان مشکلات اقتصادی را برای مردم به وجود آورده و بارها در این مورد به مسئولان تذکر داده بودیم‌ اما کسی گوش به حرف‌مان نداد.

اخبار مرتبط
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط سردبیران در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پس از این بخوانید...