امروز: شنبه، 2 مهر 1401 23:44

مدیر کل زندانهای آذربایجان شرقی از زندان مراغه بازدید کرد

صافی – جمشیدی مدیر کل زندان های آذربایجان شرقی از زندان مراغه بازدید کرد.

خشایار جمشیدی مدیر کل زندان ها ی استان به همراه جوادی معاون سلامت، اصلاح و تربیت و رضازاده ذیحساب اداره کل از زندان مراغه بازدید و ضمن بررسی طرح های عمرانی در حال انجام ، در محفل انس با قرآن زندان مراغه حضور یافت.

جمشیدی مدیر کل زندان ها ی استان در این مراسم با اشاره به تاثیرات فعالیت های قرآنی و فرهنگی بر روان و جسم انسان، شرکت در این برنامه ها را باعث دوری از گناهان و زمینه ساز سعادت انسان برشمرد و بر بهره مندی حداکثری از این برنامه ها تاکید نمود.

مدیر کل زندان های استان با اشاره به اقدامات خوب فرهنگی و هنری در زندان ، طراحی روزنامه های دیواری برای مناسبت های مختلف را اقدامی ارزنده برشمرد و تشکیل گروه های نمایش، سرود و تواشیح در زندان بسیار خوب عنوان کرد.

جمشیدی در ادامه ضمن بازدید از قسمتهای مختلف زندان ، به صورت چهره به چهره و در یک نشست صمیمی با مددجویان دیدار کرده و به استماع مشکلات آنها پرداخت.

مدیر کل زندان های استان در ادامه از طرح های اخیر انجام شده عمرانی زندان مراغه از جمله آسایشگاه جدید سربازان، بند جدیددر حال احداث ، بهسازی حیاط و سالن بند۳ و محیط اداری بازدید نمود و در جریان فعالیت های مختلف زندان قرار گرفت.

مدیر کل زندان های استان همچنین در حاشیه این برنامه از محل احداث ساختمان جدید زندان مراغه بازدید نمود و در جریان پیشرفت این پروژه قرار گرفت.

اخبار مرتبط
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط سردبیران در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پس از این بخوانید...