موافقت دولت با واردات ۴۰۰ آمبولانس برای مراکز روستایی

 هیئت وزیران در جلسه‌ای با واردات ۴۰۰ دستگاه آمبولانس برای مراکز روستایی موافقت کرد. به گزارش صافی، در جلسه عصر یکشنبه هیئت دولت به‌ریاست حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس‌جمهور، گزارشی از سوی وزارت نیرو در خصوص قطعی برق در مرکز و جنوب خوزستان ارائه شد. در این گزارش به تصمیمات اتخاذ شده و اقداماتی از قبیل […]

 هیئت وزیران در جلسه‌ای با واردات ۴۰۰ دستگاه آمبولانس برای مراکز روستایی موافقت کرد.

به گزارش صافی، در جلسه عصر یکشنبه هیئت دولت به‌ریاست حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس‌جمهور، گزارشی از سوی وزارت نیرو در خصوص قطعی برق در مرکز و جنوب خوزستان ارائه شد.
در این گزارش به تصمیمات اتخاذ شده و اقداماتی از قبیل افزایش گروه‌های شست‌وشوی مقره‌ها، تغییر نوع مقره‌ها، پوشش عایق پست‌های برق، تجهیز تصفیه‌خانه آب به منابع تأمین مستقل انرژی و پیشگیری از تکرار رویداد مشابه و همچنین تسریع در ترمیم خرابی‌ها و دکل‌های آسیب‌دیده اشاره شده است.
با تصویب دولت، حداقل سرمایه مورد نیاز برای تأسیس مؤسسه بیمه مستقیم مبلغ یک‌هزار میلیارد ریال تعیین شد.
همچنین حداقل سرمایه مورد نیاز برای صدور پروانه فعالیت مؤسسه بیمه مستقیم در هر یک از گروه رشته‌های بیمه‌ای مشخص گردید که به‌موجب آن، برای بیمه‌های غیرزندگی مبلغ ۳۰۰ میلیارد ریال، برای بیمه‌های زندگی و مستمری مبلغ ۲۰۰ میلیارد ریال و برای صدور پروانه بیمه‌های مختلط  (کلیه رشته‌های بیمه‌ای) مبلغ ۵۰۰ میلیارد ریال در نظر گرفته شده است.
به‌موجب تصمیم دولت، مؤسسات بیمه‌ای که قبلاً تاسیس شده‌اند و سرمایه آنها کمتر از ارقام مندرج در این تصویب‌نامه است، موظفند تا پایان سال ۱۳۹۶ سرمایه خود را با مفاد این تصویب‌نامه منطبق نمایند.
همچنین هیئت وزیران با واردات ۴۰۰ دستگاه آمبولانس برای مراکز روستایی و صعب‌العبور کشور موافقت کرد.
انتهای پیام/