صافی نیوز

گروه: اصفهان
حادثه
صافی نیوز / شامگاه پنجشنبه ۱۷ آذر،حوزه عملیه آیت الله یثربی توسط ۲ فرد مورد حمله با کوکتل مولوتف قرار گرفت که با اقدام به موقع نگهبان حوزه و اطفای حریق درب چوبی صدمه مالی و جانی رخ نداد.
رهبر معظم انقلاب
صافی نیوز / معاون سیاسی‌ استاندار‌ اصفهان با اشاره به ۲۵ آبان ماه‌ “روز اصفهان” گفت: نمایندگانی از اقشار مختلف مردم استان اصفهان، در این ایام و به مناسبت این روز ویژه، ضمن حضور در محضر رهبر معظم انقلاب، بیعت مجدد خودشان را با معظم له اعلام می‌کنند.
حادثه
صافی نیوز / طی روزهای گذشته خبر کشف جسد حلق آویز پنج عضو یک خانواده نجف آبادی سر و صدای زیادی به پا کرد در همین حال گفته می شود این خانواده همسر و فرزندان شهید سیدحسین پزشکی از شهدای جنگ تحمیلی بوده‌اند که البته هیچ مقام مسئولی در این خصوص واکنشی نشان نداده است.
اسلحه
صافی نیوز / مدیر روابط عمومی ائمه جماعات استان اصفهان با اشاره به تیراندازی به سمت امام جماعت یکی از مساجد اصفهان گفت: عامل ترور، متواری شده است و هنوز دستگیر نشده، اما به حجت الاسلام سید محسن اخوان آسیب جدی وارد نشده است.
نیروی انتظامی پلیس ناجا
صافی نیوز / فرمانده انتظامی استان اصفهان گفت: موفق شدیم در ورودی‌های شهر ۷ قبضه سلاح کمری کلت و وینچستر را کشف کنیم؛ اخباری منتقل شده که بعضی افراد مسلح به سلاح کمری بوده‌اند و در این رابطه افرادی دستگیر شده‌اند.