امروز: شنبه، 2 مهر 1401 22:14

واکنش دستیار رهبر انقلاب به خندیدن رهبران جهان به سخنان ترامپ

دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا گفت: واکنش حاضران در سازمان ملل به سخنرانی ترامپ نشان از "افول اعتبار بین‌المللی آمریکا" دارد.

سردار سرلشکر پاسدار سید یحیی صفوی دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا در همایش طلایه‌داران دفاع‌مقدس که به‌همت سپاه استان زنجان برگزار شد، ضمن تبریک هفته دفاع‌مقدس به سخنرانی رئیس‌جمهور آمریکا در سازمان ملل اشاره و تاکید کرد: دروغ‌های بزرگ ترامپ در سخنرانی ‌سازمان ملل سبب تمسخر و خنده تمام روسای‌جمهور، نخست‌وزیران و مسئولان مجمع عمومی سازمان ملل شد که همین موضوع نشان می‌دهد اعتبار آمریکا رو به افول است. ترامپ کشورها را یا تهدید و یا تحریم می‌کند.

سرلشکر صفوی با ابراز تاسف از ادعاهای پوچ‌ ترامپ از اینکه می‌گوید ما ارباب جهان هستیم، گفت: متاسفانه ترامپ معتقد است که آمریکا تنها ابرقدرت دنیاست و خودش را ارباب همه ملت‌ها فرض می‌کند.

دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا در پایان‌ به مردمی‌شدن اقتصاد مقاومتی تاکید کرد و افزود: مردمی‌شدن تنها راه‌حل اقتصاد مقاومتی است. بخش بسیار زیادی از اقتصاد کشور دولتی است که این موضوع درست نیست و باید بخش زیاد سهم خصوصی باشد.

اخبار مرتبط
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط سردبیران در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پس از این بخوانید...