8:37 1403/04/25

ماجرای فیش حقوقی 106 میلیونی کارمند شهرداری تهران

صافی نیوز / مدیرکل سرمایه انسانی شهرداری تهران از بررسی فیش حقوقی 106 میلیونی کارمند شهرداری خبر داد و گفت: فیش‌های قبل و بعد را بررسی و اطلاع‌رسانی می‌کنیم.
فیش حقوقی

به گزارش صافی به نقل از فارس، اکبر مردانی مدیرکل سرمایه انسانی شهرداری تهران در خصوص انتشار فیش حقوقی 106 میلیونی یکی از کارمندان شرکت پسماند زیر مجموعه شهرداری تهران گفت: این فیش حقوقی مربوط به مرداد سال گذشته است و تعداد آیتم‌های مربوط به پرداخت معوقه و موارد استرداد حقوق آن بسیار زیاد است.

مردانی با تأکید بر این موضوع که مولفه های درج شده در فیش فرد مورد نظر نیاز به بررسی تخصصی دارد، اعلام کرد که صبح روز شنبه در جلسه ای ضمن بررسی روند پرداخت حقوق ایشان در ماه های مختلف سال گذشته، فیش‌های حقوقی ماه‌های قبل و بعد مرداد ماه فرد مورد نظر نیز بررسی خواهد شد و با این کار مشخص می‌شود چه بخشی از حقوق مربوط به معوقات بوده و دریافتی خالص ماهانه وی در طول سال گذشته چقدر بوده است.

وی ادامه داد: فردا جلسه بررسی فیش انجام و اطلاع‌رسانی لازم صورت می‌گیرد و ما به دنبال شفاف‌سازی هستیم و چیز مخفی وجود ندارد.

انتهای پیام/

سردبیر
سردبیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لیست تغییرات و بروز رسانی ها
1403
31 اردیبهشت
نسخه 1.2
  1. بهبود صفحه نمایش خبر
  2. اضافه شدن خبرهای مرتبط
  3. اضافه شدن خبرهای پیشنهادی
23 اردیبهشت
نسخه 1.1
  1. اضافه شدن پخش شبکه های تلویزیونی و رادیویی
  2. بهبود سرعت سایت
  3. بهبود پنل خبرنگاران
22 اردیبهشت
نسخه 1
  1. طراحی و پیاده سازی صفحات سایت شامل: صفحه اصلی، صفحه مشاهده خبر، صفحه آرشیو مطالب، صفحه آرشیو هشتک ها، صفحه اخبار تصویری، صفحه آرشیو اخبار تصویری
  2. طراحی و پیاده سازی هدر و فوتر سایت
  3. راه اندازی بخش امنیت سایت